Presunúť na hlavný obsah

Letný relax: Užite si ho s týmto drinkom!

Zábava

Koľko je podôb nefalšovanej letnej pohody s blízkymi, v toľkých obmenách môžete spoznať aj osviežujúci Beton. Nedajte letným horúčavám šancu a znovuobjavte cool spojenie toniku a legendárnej horko-sladkej chuti Becherovky, ktorých dokonalú harmóniu v novom šate podčiarkuje aj sviežosť citrusov, či moderný závoj uhorky. Buďte pripravení, pretože Beton sa tieto prázdniny chystá až k vám!

Leto je časom nádherných chvíľ strávených spoločne s rodinou, priateľmi a známymi. Podeľte sa teda o lahodnú sviežosť - pripravte Beton  na americký štýl vo veľkom džbáne na rodinnej oslave, grilovačke či garden párty s priateľmi u vás doma. Do džbánu jednoducho nalejte Becherovku Original, pridajte tonik, vložte kocky ľadu a na doladenie chuti i pre potešenie oka plátky citróna alebo uhorky. Servírujte v štýlových vysokých pohároch a veselú dovolenkovú atmosféru máte zaručenú. Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou je Beton priam predurčený, aby ste sa o jeho osviežujúcu chuť podelili!

Počas horúcich prázdninových dní Beton prináša ten pravý dovolenkový relax aj na obľúbené miesta vášho oddychu. V rámci unikátnej dvojmesačnej Beton Road Show tak vyrastú malé oázy pohody, v ktorých si v príjemnej atmosfére môžete prísť vychutnať osviežujúci Beton, no tiež naučiť sa niečo o jeho príprave od profesionálov a navyše si aj zasúťažiť o zaujímavé ceny. Na vlastnej koži to môžete zažiť už 17., 18., 27. a 28. júla na kúpalisku na Slnečných jazerách v Senci, neskôr 24., 25. a 26. augusta na kúpalisku na Zlatých pieskoch v Bratislave!
 
Aktuálne informácie o termínoch a lokalitách Beton oáz nájdete aj na fanúšikovskej stránke Becherovky https://www.facebook.com/BecherovkaSlovakia. Chýbať nebudú ani fotky a videá z road show, či súťaž o originálne obrandované krčahy. Nezabudnite preto stlačiť „Páči sa mi“ a naladiť sa na sviežu Beton vlnu počas celého leta!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe