Presunúť na hlavný obsah

Katie & Suri vždy dokonale zladené!

Móda

Známa herečka Katie Holmes venuje všetok svoj čas svojej najdrahšej dcérke Suri. O precíznej starostlivosti a upriamenej pozornosti na túto malú princeznú niet pochýb. V oblasti módy a štýlu má Katie ten správny cit pre výber a kombinovanie. Svoju dcérku sa snaží vždy dokonale obliecť a zladiť. Tieto dve dámy odzrkadľujú dokonalú symbiózu outfitov, ktoré sú na pohľad zaujímavé a zároveň aj inšpiráciou pre vylepšenie šatníka mnohých mladých mamičiek.

Katie je žena, ktorá sa vo svojom štýle obliekania rozhodne neprikláňa k prvoplánovosti. Uvedomuje si, že žena má byť vždy iná, a preto svoje outfity prispôsobuje situácii a prostrediu, v ktorom sa nachádza. Počas bežných dní ju často vídať v ležérne elegantnom štýle, v ktorom pôsobí sebavedomo a komfortne. Jednoduchá košeľa, ktorej predná časť je voľne zastrčená v úzkych džínsach v kombinácii s jej obľúbenými semišovými nízkymi kovbojkami v ťavom odtieni.  Suri oblieka výsostne do jemných dievčenských modelov, aby vynikla jej nevinnosť. Zameriava sa na farebnosť a ladenie.
 
Herečku málokedy vidieť cez deň v sukni alebo typicky ženských modeloch. Biela rozšírená sukňa v tvare „A“ so vzorovou košeľou, uviazanou okolo pása pôsobí dojmom pripomínajúc americký vidiek. Celkový vzhľad je však veľmi osviežujúci, romantický a nevinný. Osobitá Katie je známa svojim puristickým štýlom, s dôrazom na jednoduchosť, čistotu a bezprostrednosť. Cez deň rada necháva odpočinúť aj pleť a necháva ju dýchať bez mejkapu. Prirodzene výrazné črty tváre nemusí maskovať ani slnečnými okuliarmi. Oblieka sa tak, aby so svojou dcérkou ladili, či už štýlom oblečenia alebo farebne. Dbá však na to, aby Suri nevyzerala ako jej verná kópia. Kreatívnym spôsobom sa zameriava skôr na rovnaké detaily, vzory, farby alebo symbiózu ich rozdielnych outfitov.
 
Ultramoderná Katie preferuje pohodlnosť a prirodzenosť, elegantné a premyslené modely šiat, či vysoké topánky si necháva na večerné príležitosti, počas ktorých tak tromfne nejednu hollywoodsku kolegyňu. Maličkú Suri oblieka ako dámu za každej príležitosti. Často ju vídať v dievčensky strihaných šatách alebo sukničkách. Ako veľmi malá si vyskúšala aj vysoké topánky na podpätku, ktorými tak trochu šokovala verejnosť. Oveľa príjemnejšou voľbou sú elegantné, ale pritom stále detské baleríny v lesklom tóne s veľmi dievčenským detailom, akým je práve mašlička.
 
Katie je známa aj tým, že vyžaruje absolútnu spokojnosť sama so sebou. Nemá potrebu umelých zásahov, a čo sa týka plážovej módy, necháva vyniknúť svoju figúru prirodzeným spôsobom. Trojuholníkový tvar plaviek  v bordovom odtieni sa hodí k jej tmavšiemu vzhľadu a vzhľadom na postavu jej dodáva aj na ženskosti. Rifľové šortky v ružovom tóne z palety pastelových farieb sú sexi a dokonale harmonizujú s outfitom Suri. Tej vybrala o niečo romantickejší a dievčenskejší model šiat. Pestrofarebné šaty s kvetinovou potlačou sú veselé, hravé a zároveň s romantickým, snovým nádychom. Roztomilá Suri v nich pôsobí ako malá víla.
 
Katie chce svojej milovanej dcérke dopriať čo najviac. Chce, aby sa cítila ako princezná v rozprávke a zároveň ako mladá dáma. Sama herečka dlhý čas pôsobila ako krehké a zraniteľné  dievča, ktoré stelesňovalo nevinnosť. Keď dozrela, stala sa z nej atraktívna žena so sugestívnym štýlom a zdravým sebavedomím, ktorá udáva smer.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus