Nikol Weiterová: Viem, čo trápi ženy!

Jedna z najúspešnejších a najznámejších fitnessiek na Slovensku, Nikol Weiterová sa môže popýšiť absolútne vypracovanou postavičkou. Patrí do kategórie žien, pre ktoré je telo a výzor dôležité a na základe tejto spokojnosti prekvitá aj tá vnútorná. Venuje sa svojmu telu, ale aj trénovaniu svojich klientov. Ako pre FEMINITY prezradila, najradšej trénuje ženy, lebo vie, aké partie ich najviac trápia!

Nikol Weiterová

Nikol Weiterová

Zdroj: Vladimír Labát

Slovenky oproti ženám z iných krajín patria medzi tie krajšie, čo sa týka tváre i postavy. Stále viac a viac chcú byť dokonalejšie, nielen čo sa týka módnych vychytávok, ale aj harmónie tela. Práve to je nosnou časťou akýchkoľvek outfitov a krásna žena so súmernou, pevnou postavou si tak môže na seba obliecť hocičo a stále púta pozornosť.

Ako poznamenala Nikol, najčastejšími problematickými partiami u žien sú už tradične stehná, boky a zadok. Prevísajúce bruško ustupuje do úzadia. Pozitívnym faktom však je, že ženy trávia dobrovoľne viac času pohybom a sú ochotné prekonať svoje možnosti za účelom perfektnej postavy. Nerobia to len pre to, aby sa páčili mužom (ako si mnohí z nich myslia), ale aby boli samé so sebou spokojné a mohli si dovoliť obliecť to, v čom sa cítia pohodlne a najmä sexi.

Nikol Weiterová je ukážkovým príkladom toho, že aj ženy, ktoré sú vo fitku ako doma, si zachovávajú svoju ženskosť a sexepíl. K pohybovým záľubám mala blízko už od malička, kedy ju oslovil tanec. Tomu sa venovala až dovtedy, kým nepodľahla fitness tréningom a prestížnym súťažiam. Vo fitness centre trávi väčšinu svojho pracovného i voľného času a je skvelou motiváciou pre svoje klientky. Energická Nikol cestuje po celom svete a zdokonaľuje sa aj v oblasti zdravej výživy a stravovania prostredníctvom rôznych seminárov a školení. Správna strava a výživové doplnky sú pre profesionálov v cvičení nesmierne dôležité.

Čo ju čaká v najbližších mesiacoch v rámci fitness súťaží a cestovania prezradila v rozhovore pre FEMINITY.

Foto:
Vladimír Labát
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba