Presunúť na hlavný obsah

„Akčné leto“ Jána Koleníka!

Zdravie a relax

Tohtoročné leto pomaly vrcholí a s ním aj tropické teploty, ktoré sú predstavou ideálneho počasia na večerné open-air party. Jeden z takýchto večierkov sa konal nedávno na bratislavskej Magio Pláži, ktorý prilákal mnohých významných hostí svojou skvelou atmosférou, hudbou i crossfitovým programom. Párty, ktorá pripomínala skôr začiatok letnej sezóny si nenechal ujsť ani sympatický herec Ján Koleník!

Ján Koleník, známy slovenský herec, ktorého si na televíznych obrazovkách nenechá ujsť žiadna žena. Nielen jeho obdivuhodné herecké výkony, ale i charizma sú totižto lákadlom pre potešenie oka tohto nežného pohlavia. Vždy dokonale nastajlovaný, upravený a s poriadnou dávkou sexepílu. Jednoducho sympatický prejav, prirodzené vyžarovanie i zmysel pre humor. To sú atribúty, ktoré ho okrem atraktívneho výzoru vystihujú. Pred tým, než sa však herec vráti do každodenného kolobehu pred filmové kamery, či na pódium stále okúzľujúceho divadla, sú tu posledné, ale predsa len stále horúce letné dni.

Keďže leto je pre väčšinu z nás znamením oddychu a relaxu, aj od nakrúcania sa do istej miery upúšťa a priestor dostáva voľný čas. Ján Koleník ho trávil trošku inak ako si možno mnohí predstavujú. Po prvý krát sa stretol s deťmi v tábore, s ktorými si zahral bábkové divadlo i iné aktivity a vyčaroval tak týmto nevinným stvoreniam úsmev na tvári.

 

Okrem toho Jána Koleníka budete môcť aj tento rok vidieť v úlohe kuriéra v charitatívneho projektu Misia, v ktorom obľúbené osobnosti budú doručovať zásielky 12. septembra od 9.00 hod ráno. Vyrazia z Primaciálneho námestia v Bratislave, kde sa večer všetci stretnú a slávnostne odovzdajú sumu vyzbieranú za predané certifikáty. Medzi „hvieznymi kuriérmi“ nebudú chýbať mená ako Marián Labuda, Kristína Fakašová, Richard Stanke či tím Just Dance s Katkou Štumpfovou, Natáliou Glosíkovou, Matejom Chrenom, Jopom a ďalšími.

To, že jeho leto je skutočne „akčné“ i v súkromnom živote samotný herec neskrýval. Prezradil aj to, že má radšej, keď mu program zabezpečia priatelia a on sa nemusí „o nič starať“.

No a aká bola jeho najhorúcejšia dovolenka a v akom zmysle prežil spomínané „akčné“ leto, sa dozviete v rozhovore:


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus