8 najzaujímavejších minišiat: Posledná šanca na odhalenie tela!

Teplé septembrové dni nám ešte stále povoľujú čerpať kúsky z letného šatníka. Využite ich ako poslednú šancu na odhalenie tela a siahnite po slušivých šatách. Aj keď sú rána trocha chladnejšie, poobede štafetu preberá teplé slnko a počasie je ako stvorené na minimum oblečenia. Ako inšpiráciu vám ponúkame zaujímavé minišaty, v ktorých sa nájde tak romanticky ako aj extravagantnejšie založená dáma.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Zdroj: SITA, goshcelebrityfashion.com, Yumi

Perfektné puzdrové šaty v svetlobéžovej farbe môžu poslúžiť ako odev do práce alebo na prechádzku po meste. Elegantný strih cez jedno rameno ozdobuje kombinácia rozmanitých farebných odtieňov hnedej. Aj keď sa väčšine táto farba zdá fádna, ako vidno, nemusí to tak byť. Veď v takomto modeli by ste fádnou neboli ani zďaleka! Šaty robí nielen farba ale aj materiál a strih. A tie sú v našom prípade dokonalé. K takýmto „neutrálnym minišatám“ si môžete zvoliť i výrazné farebné doplnky.

Druhými, no vôbec nie menej zaujímavými šatami sú romantické lososové. Mušelín, ako základný materiál dodáva modelu hravosť a pohodlnosť. Nežné ozdobné aplikácie v podobe lístkov tvoria celý vrchný diel šiat. Módna farba pristane tak čiernovláske, blondínke ako aj červenovláske. Veľmi pekne a žensky ukáže práve strih bez ramienok. Neváhajte si ho naposledy obliecť a ukázať opálený dekolt.

Zaujímavá, no zároveň veľmi sexi budete v bielych minišatách s „padajúcimi rukávmi“. Nariasená látka v prednej časti vám opticky rozšíri horný obvod a opasok alebo mašľa tesne pod prsiami naoko predĺži nohy. A nezabudnite ani na vysoké lodičky s platformou.  

Anglická značka Yumi zas ponúka extravagantnejšie modely šiat. No nepredstavujte si vybíjané kovy na golieroch... Ide skôr o výrazné šaty, v ktorých na seba určite upozorníte. Ak máte rady infantilné vzory, ich šaty sú šité práve na vás. Okatá sova cez celý predok šiat? Prečo nie? Rovnako ako aj ozdobná mašľa alebo detailne vypracované čierne výšivky...

Poslednými zaujímavými minišatami, ktoré stoja za zmienku sú farebné modely z príjemného materiálu. Jednoduchý strih, ktorý im tvorcovia dali ozvláštnili nevšednými farebnými kombináciami, na ktoré treba odvahu.

A okrem ôsmych zaujímavých minišiat ponúkame na obdiv ešte svetové dizajnérske kúsky. Krásna Emma Watson je v bielom mini modeli dokonalá. Nehovoriac o ozdobných rukávoch. Americká značka Marchesa to prosto vie! Menej známa módna značka Giambattista Valli zas navrhla zaujímavé minišaty pre Selenu Gomez. Na značku Zimmerman zas vsadila Miley Cyrus a ak si namiesto šiat chcete obliecť kvety, inšpirujte sa stále očarujúcou Jessicou Albou

Foto:
SITA, goshcelebrityfashion.com, Yumi
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba