Presunúť na hlavný obsah

Úspešné dámy Slovenska na jednom mieste!

Zábava

Koncom októbra sa v bratislavskej reštaurácii Reduta konal 19-ty ročník Herial Ladies Clubu, ktorý organizuje známa slovenská moderátorka Alena Heribanová. V príjemných priestoroch sa zišlo viac ako 200 dám z oblasti podnikania, manažmentu, šoubiznisu, farmácie, či športu. Medzi nimi nechýbala Kristína Farkašová, Oľga Feldeková, Beáta Dubasová a mnohé ďalšie známe tváre. FEMINITY vám prináša malú ochutnávku atmosféry z diania!

 

Herial Ladies Club je venovaný predovšetkým špičkovým a talentovaným ženám, ktoré vo svojej oblasti napredujú a majú čím zaujať. Stretávajú sa tu spisovateľky, lekárky, športovkyne, ale i manažérky, aby si navzájom vymenili poznatky, obohatili svoje doterajšie skúsenosti a motivovali. Na tomto stretnutí nielen že rozširujú svoje bohaté poznatky, ale vznikajú aj nové kontakty, partnerstvá i priateľstvá.
 
Hlavným hosťom večera bola úspešná slovenská strelkyňa Danka Barteková. „Nebolo to po prvý raz čo som navštívila toto príjemné a zaujímavé podujatie. Táto myšlienka sa mi veľmi páči a určite sa opäť rada zúčastním ďalšieho klubu“, okomentovala svoju účasť sympatická športovkyňa.
Tejto udalosti sa zúčastnila aj dcéra moderátorky, Tamara Heribanová, či herečky ako Kristína Farkašová, Anka Šišková, Marína Kraľovičová. Nechýbala ani speváčka Beáta Dubasová a zo športového odvetvia mali svoje zastúpenie paraolympioničky, medailistky z Londýna Veronika Vadovičová a Alenka Kánová. 
 
V rámci podujatia nechýbala ani módna prehliadka prestížnej svetovej značky FREYWILLE. Kolekciu s názvom „Spirit of Africa“ predviedli známe dámy z oblasti kultúry a šoubiznisu. Prevládali saténové spoločenské šaty v rôznych odtieňoch i dĺžkach alebo klasické čierne, ktoré boli oživené práve farebným spektrom doplnkov.
 

- Najčítanejšie -