Presunúť na hlavný obsah

Víťazky Miss University 2012: Čo na ne hovoríte?

Modeling

Trojica tmavovlások Patrícia Ördögová, Katarína Vasmerová a Aida Vaculková sa cez víkend stali víťazkami súťaže krásy Miss University 2012. V bratislavskom Dome Odborov spomedzi všetkých finalistiek zažiarili najviac a obsadili tak prvé tri priečky. FEMINITY vám prináša pohľad do centra diania, ako aj to, ktorá z dievčat získala titul Miss FEMINITY University 2012!

Slávnostný večer začal poriadnou dávkou tanca, spojeného s príbehom, ktorý zatancovala známa dvojica Johny Perfekto a Lady Mel. Dvanásť finalistiek, v ktorých dominovali brunetky sa cez víkend predviedli v plnej svojej kráse priamo na pódiu pred množstvom divákov i svojich fanklubov. Hneď na úvod sa predstavili v róbach renomovaného českého návrhára Luďka Hanáka. Trblietavé glamour šaty vystriedali cyklamenové dlhé róby a finalistky v nich vyzerali ako skutočné dámy.

Nasledovala módna prehliadky šiat značky Esoline a následne rozhovor s dievčatami, ktoré okrem toho, že sú krásne, študujú na vysokej škole. Martin Nikodým, ktorý celý večer moderoval, tak vyspovedal každú jednu súťažiacu. Niektoré missky reagovali veľmi spontánne, iné boli naopak menej zhovorčivé.

V plnej kráse sa však predviedli v závere večera, kedy nechýbala ani obľúbená promenáda v plavkách. Najmä táto disciplína dokáže zmeniť celé poradie víťaziek. Program po hudobnej stránke spestrila aj speváčka Anita Soul a Robo Opatovský.

Špeciálny titul Miss FEMINITY University 2012 získala finalistka Dajana Škrabská, ktorá od vás získala najväčší počet hlasov. Do finálovej trojky sa však nedostala, porota rozhodla, že prvé miesto  s veľkým náskokom patrilo Patrícii Ördögovej. 1. vicemiss sa stala Katarína Vasmerová a 2. vicemiss exotická Aida Vaculková.

To aké pocity prežívala víťazka hneď po skončení súťaže, si môžete pozrieť v nasledovnom videu: