Presunúť na hlavný obsah

Finalistky Miss odhodili zábrany: Ktorá má najväčšiu šancu uspieť v promenáde v plavkách?

Modeling

Dvánastka finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2013 absolvovala počas víkendu sústredenie, zamerané na nácvik choreografie, ktorú uvidíme počas finálového galavečera. Neodmysliteľnou a zároveň najobľúbenejšou časťou je rozhodne promenáda v plavkách. Ktorá finalistka má podľa vás najlepšie predpoklady uspieť v tejto disciplíne?

 

Finalistka č. 1 Luciána Čvirková (19)

Trebišov, 178 cm

Luciána má veľkú výhodu v tom, že jej výška je dostatočne veľká na kariéru profesionálnej modelky. Prirodzená a súmerná postava, dlhé prirodzené vlasy a dievčenská tvár vytvárajú kombináciu ženskosti, ktorá je rozhodne zaujímavá.

 

Finalistka č. 2 Simona Mudráková (19)

Nitra, 178 cm

Medzi Simonine prednosti takisto patrí výška a jej štíhla postava. Pozornosť púta predovšetkým "nebezpečnými" očami a zvodným pohľadom. Vedieť nielen dobre pózovať, ale aj sa tváriť, je v modelingu ťažké aj pre skúsené modelky. Simona však pôsobí ako profesionálka.

 

 

Finalistka č. 3 Karolína Chomisteková (19)

 
Oravský Podzámok, 176 cm

Karolína a jej výška vzhľadom na útlu postavu, je tiež veľmi zaujímavá. Kontrast svetlých očí a tmavých vlasov je pre modeling a súťaž krásy veľmi pútavý a rozhodne vie, ako zapôsobiť. Výrazom a svojou prirodzenosťou chvíľkami pripomína svetoznámu modelku Adrianu Limu.

 

Finalistka č. 4 Alica Hoffmannová (18)

Vlkanová, 176 cm

Alica pôsobí na prvý dojem ako nevinné dievčatko. Jej nohy sú v pomere k hornej časti tela trošku väčšie, ale to vôbec nevadí. Jej nevinné a jemné črty sú zaujímavé najmä tým, že sa odlišuje od ostatných. Veľkou výhodou je rozhodne výška a jej pekné držanie tela.

 

 

Finalistka č. 5 Martina Brejová (18)

Prešov, 176 cm

Pekná, súmerná postava vzhľadom na dostatočnú výšku sú základným predpokladom pre modeling. Martina má ako brunetka výrazné črty tváre, ktoré v mnohých prípadoch vyniknú viac v prirodzenom, nenalíčenom stave, než keď je nalíčená. Rozhodne to môže využiť ako jednu zo svojich predností.

 

 

Finalistka č. 6 Júlia Laššáková (18)

Oravská Jesenica, 176 cm

Júlia má vzhľadom na svoj vek tiež veľmi peknú výšku. Jej súmerná postava a ženské partie sú vyvážené a veľmi atraktívne. Júlia by však mala ešte popracovať na výraze tváre, jej črty sú veľmi pekné a je škoda nevyužiť ich na lepšie vyžarovanie. 

 

 

Finalistka č. 7 Jasmina Hodermarská (19)

Košice, 172 cm

Jasmína má prednosti jednoznačne v jej tvári a charizme. Napriek tomu, že jej výška je tesne nad hranicou, vie, ako zapôsobiť. Kontrast tmavých očí a orieškovo-hnedých dlhých vlasov ju robí zvodne krásnou a okúzľujúcou.

 

 

Finalistka č. 8 Veronika Záteková (20)

Banská Bystrica, 172 cm

Veronika má na náš vkus trošku silnejšie partie v oblasti stehien, ale to vôbec nevadí. Jej dekolt a krásne ramená sú rozhodne zaujímavé. Plavovláska so svetlými očami pôsobí aj ako nenalíčená veľmi zaujímavo a je tvárna. Ženy ako je ona, vedia zvyčajne na fotografiách pôsobiť vždy inak, odlišne a originálne.

 

 

Finalistka č. 9 Simona Geršiová (19)

Spišská Nová Ves, 172 cm

Plavovlasá Simona má súmernú postavu a prednosť predovšetkým v ženských partiách. Veľkú pozornosť pútajú aj jej oči a pery, no výraz tváre je trošku vážny. Vlasy navoľno vytvárajú dojem slobody, nespútanej ženskosti a zvodnosti.

 

 

Finalistka č. 10 Nikoleta Duchoňová (19)

Trebatice, 171 cm

Nikoleta vyniká jednoznačne svojou kučeravou blond hrivou. Tá v kombinácii s jej tmavšími očami vytvára anjelský dojem. Jej postava je vyvážená vzhľadom na výšku, ktorá je taktiež mierne nad hranicou modelingu. No práve tvár, charizma a anjelský výraz môžu patriť medzi jej najväčšie tromfy.

 

 

Finalistka č. 11 Nikola Babjaková (21)

Vlkanová, 170 cm

Nikola bola mnohými prirovnaná k víťazke Miss Slovensko 2010, Maríne Georgievovej. V prirodzenom, nenalíčenom stave však nechala vyniknúť svoju jedinečnosť a krásu. Medzi jej hlavné benefity patria krásne vlasy, oči i úsmev, ktorý z nej vyžaruje.

 

 

Finalistka č. 12 Barbora Lučivjanská (21)

Poprad, 170 cm

Barbora hneď na prvý dojem pôsobí ako bábika. Netradičné spojenie nevinnosti, dievčenského pohľadu, ale zároveň dospelej zrelej ženy je také silné, že zaujme každého. Jej výška a ženskejšie tvary podčiarkujú jej ženskosť, no rozhodne vás dostane prvorade svojim pohľadom.

 

Ktorá finalistka má podľa vás najlepšie šance uspieť v promenáde v plavkách?

spolu hlasovalo 915 ľudí

- Najčítanejšie -