Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy sú vo vzťahoch príliš submisívne: Muži to majú tendencie využívať

Partnerské vzťahy

Vo vzťahoch sa prejavujú až príliš submisívne. Nechajú mnohokrát so sebou robiť čokoľvek a podriaďujú sa svojmu partnerovi. O kom je reč?

1. Ryby

Ženy narodené v znamení Rýb sú často jemné duše, s hlbokou studňou empatie. Ich submisívna povaha pramení zo súcitného srdca, čo z nich robí osoby, ktoré pri akomkoľvek náznaku problému radšej ustúpia, len aby sa nedostali do konfliktu.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Práve takto sa prejavujú aj vo vzťahoch a svojmu partnerovi sa maximálne prispôsobujú. Aj keď sa môžu zdať v určitých momentoch príliš rezervované, sú vysoko naladené na emócie ľudí okolo nich, čím vytvárajú podporujúcu atmosféru. No to sa deje aj na úkor ich vlastnej spokojnosti. 

2. Panna

Na druhom mieste v zozname je Panna, perfekcionistka zverokruhu, zameraná na detaily. Podriadenosť týchto žien je zakorenená v ich pedantnej a oddanej povahe. Pannám sa darí vytvárať poriadok a štruktúru, pričom často uprednostňujú potreby iných, pred svojimi vlastnými. Aj to je dôvod, prečo s nimi muži veľmi radi a často manipulujú. 

3. Váhy

Váhy sa radia do kategórie diplomatického vzdušného znamenia. Sú známe svojou túžbou po rovnováhe a harmónii vo vzťahoch. Ich submisívne sklony vyplývajú zo sklonu vyhýbať sa problémom, konfliktom a za každých okolností chcú vytvárať pokojnú atmosféru. Ženy Váhy vynikajú v kompromisoch a aj preto sú ideálnymi partnerkami pre tých, ktorí si cenia spoluprácu a pokojné spolužitie.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

I keď mnohokrát sa prispôsobia svojej polovičke aj vo veciach, s ktorými nesúhlasia. Nedokážu povedať nie a majú s tým značný problém.