Presunúť na hlavný obsah

Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Sex

Na prvý pohľad sa ženám, vrátane mňa, z neho podlamovali kolená. Za biznis oblekom sa však skrýval muž, s ktorým sex nebola bohvieaká výhra, ale skôr utrpenie.

Niekedy to, čo si myslíme, že je pre nás najlepšie, je v skutočnosti úplne to najhoršie. Zamilovala som sa do muža, ktorý sa javil ako úspešný biznisman. Všetko bolo ideálne, až kým neprišlo na sex.  Keby mnohé ženy tušili, čo sa za týmto mužom v obleku skrýva, som si istá, že by sa nenechali takto nachytať, ako sa to stalo práve mne. 

Prečítajte si: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Sexy biznisman, ktorý v posteli rozhodne sexy nebol

Michal sa rád predvádzal a užíval si pozornosť v spoločnosti. Vždy musel byť on ten najlepší a zanechávať perfektný dojem. Ženy mi často závideli, mysleli si, že život s ním je ako gombička a že v posteli musí byť hotový alfa samec. Keby tak vedeli pravdu..., vždy som si pomyslela.
Jeho správanie v posteli bolo vždy úplne odmerané. Bol chladný s absenciou akýchkoľvek citových prejavov a málokedy dosiahol vyvrcholenie. Vlastne sa mi to stalo asi tak raz alebo dvakrát. Vždy náš sex skončil fiaskom. 

Sex s ním bol ako utrpenie

Spať s ním bolo ako utrpenie. Čím viac som sa ho snažila vzrušovať, tým viac ma odbíjal. Bol športovec a často sa vyhováral, že je unavený, alebo na to, že sme mali sex pred dvomi týždňami. Trápilo ma to a nechápala som, prečo so mnou je, keď ho zrejme nevzrušujem. Ako keby mu vôbec nevadilo, že nedosiahne vyvrcholenie. O tom mojom ani nehovoriac. Keď som s ním chcela tento problém riešiť, urazil sa a vždy sme sa na tom pohádali. Tvrdil mi, že on to tak má a nemám to brať v zlom. Sex s ním začal byť pre mňa ako utrpenie, aj keď mimo neho sme si veľmi dobre rozumeli. Nájsť partnera, s ktorým si rozumiete je ťažšie, ako zladiť sa v sexe, myslela som si. Ale nie je to pravda. Časom ma takýto sexuálny život poriadne vyčerpával a začal sa podpisovať na mojom sebavedomí. 

Neprehliadnite: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Mal milenky a nie len tak hocijaké

Neskôr sa k tomu pridali ďalšie problémy. Zistila som, že má milenky. Pochopila som, že mňa má ako ženu, s ktorou chce žiť, ale zrejme ho nevzrušujem. Dozvedela som sa však, že ho vzrušujú ženy, ktoré nie sú na pohľad veľmi pekné, pôsobia ako lacné prostitútky alebo dokonca majú problematickú minulosť. Bola to úchylka. Pre mňa vo vzťahu neakceptovateľná. 

Dnes žijem s úplne iným, obyčajným mužom, ktorý sa možno neteší toľkej ženskej pozornosti, ale z toho sa teším zase ja.