Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2023: Zástup milencov či veľká životná zmena a pre jedno znamenie to bude najšťastnejší rok

Zábava

V akom znamení ste sa narodili? Nahliadnite spolu s nami, čo sa skrýva pod číslami roku 2023 a kam všade vás osud môže zaviesť.

Baran (21.3. – 20.4.)

Život: 

Barani majú veľkú motiváciu a pevné názory, ktoré ich niekedy môžu dostať do problémov, inokedy práve vďaka tejto povahe vyhrávajú mimoriadne ťažké „bitky“. Tento rok vás čakajú ťažké časy, ktoré vás otestujú, na druhej strane vás zláka v otázke vzťahov niečo výnimočné. Bude to ako na horskej dráhe, ale to vy máte predsa radi. 

Láska & sex:
Ak ste túžili po vzťahu, nebude to také jednoduché. Rok 2023 vám prinesie veľa obdivovateľov a milencov. Bude ťažké si vybrať len jedného a preto si užívajte takú obrovskú pozornosť. V lete prežijete nezabudnuteľné milostné romániky. Na jeseň sa vám niekto pokúsi vojsť do srdca, nebráňte sa tomu.

Kariéra:
Vaša komplikovaná povaha a ambicióznosť vás tentokrát privedú na dobrú cestu. Kariérny rast či finančné ohodnotenie, o akom ste posledný čas snívali sú na dosah. 

Prečítajte si: Týmto znameniam sa kompletne zmení život na konci roka: Koho čakajú naozaj prevratné momenty?

Býk (21.4. – 20.5.) 

Život: 
Býci majú radi svoju stabilitu v živote, rok 2023 však bude dôkazom toho, že niekedy treba urobiť zmeny a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Ľudia, ktorými ste obklopení o vás veľa hovoria, či už v dobrom alebo zlom, zbavte sa toxických ľudí už na začiatku roka, aby niekedy na jeseň mohli vojsť do vášho života noví. A nemajte z toho zlý pocit či výčitky.

Láska & sex:
Aj keď si svoje súkromie radšej strážite, budete chcieť uniknúť od svojich problémov. Cez leto bude ideálny čas vpustiť si do života milencov a nechať voľne pôsobiť svoje city, otvoriť sa novým vzťahovým výzvam. Budete prekvapení, aké city v sebe objavíte.

Kariéra:
V prvom štvrťroku vás čakajú kariérne výzvy a ideálny čas na zmenu – či už práce alebo vrhnutia sa do vlastného podnikania. 

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Život:
Blíženci sú známi svojou duálnou osobnosťou – v roku 2023 sa však nebudete môcť spoliehať na to, že zo všetkých situácií vycúvate, budete sa im musieť postaviť čelom. Nespoliehajte sa však na rady priateľov a známych, ale sami na seba. Len to je cesta, ako dosiahnuť to, čo si zaumienite.

Láska & sex:
Rok 2023 nie je rokom, kedy by ste riešili vzťahy a táto téma ide bokom. V polovici leta sa vás zmocní chuť venovať sa aj tejto téme. Pozor však na toxických milencov či expartnerov. 

Kariéra:
Ste v najlepšej forme a ide vám karta. V lete vás čakajú nové príležitosti a podvedome to viete, tak sa na ne pripravujete v čo najlepšej miere. 

Rak (21.6. – 22.7.)

Život:
Na začiatku roka aj na konci roka 2023 to bude vo vašom živote pestré a dynamické. Problémy v nadväzovaní vzťahov ako takých vás trochu dobehli a je čas poobzerať sa okolo seba a zvážiť, koho si vo svojej blízkosti ponecháte a kto vám za to nestojí. To, kým sa obklopujete, buduje kvalitu vášho života. 

Láska & sex:
Rok 2023 by nemal byť pre vás rokom, kedy si nutne musíte nájsť vzťah. Nechajte veci plynúť a venujte pozornosť samým sebe, spoznávajte sa. O rok neskôr vám to dosť pomôže. 

Kariéra:
Otázka financií je pre vás stále akýmsi tabu, ale je čas prelomiť vaše zmýšľanie a urobiť si rezervu, pristupovať k nim o čosi zodpovednejšie ako tomu bolo doposiaľ. 

Lev (23.7. – 22.8.)

Život:
Byť čo najlepší a mať to najlepšie, čo môžem mať. To je typický Lev. Málokedy si pripúšťa, že by v niečom mohol zlyhať a práve pozitívne myslenie a sebavedomie je to, čo ich ženie k lepším výsledkom a kvalitnejšiemu životu.

Láska & sex:
Tento rok máte jasne zadefinované, že flirtovanie už vám nestačí. Hľadanie hlbšieho vzťahu je pre vás prioritou. Treba si však uvedomiť, že budete musieť upustiť od vašich predstáv a žiť realitou. To, čo je sen, môže byť skutočné, najmä na začiatku roka v prvej polovici. A bude to naozaj vážne.

Kariéra:
Malými krokmi sa ďalej dostanete. Myslite na to pri každom uvážení, ktoré sa týka vašej kariéry alebo financií. 

Panna (23.8. – 22.9.)

Život: 
Neznie to priaznivo, ale tento rok pre vás nebude tým najlepším. Pozitívnou správou je, že ani najhorším. Všetko však pôjde pomaly a to, čo vás na ceste za vlastným šťastím brzdí, ste vy sami.

Láska & sex:
Rok 2023 je rokom, kedy si musíte uvedomiť, čo od vzťahu chcete a nemať strach z dlhodobých záväzkov alebo založenia si rodiny. Vo vašom prípade je to prehnanou zodpovednosťou. Po prvom štvrťroku by ste si mali uvedomiť, že niekedy je lepšie nemať nejaké predstavy a nechať veci len tak voľne plynúť. 

Kariéra:
Neustále premýšľate a hľadáte príležitosti, kde investovať, aby sa vám to raz vrátilo. Je to hľadanie jednoduchšej cesty, ktorá so sebou prináša aj riziká. Myslite na to najbližšie. 

Váhy (23.9. – 22.10.)

Život:
Hľadanie životnej rovnováhy vás aj tento rok zavedie do rôznych uličiek, kam odbočíte. Preto by ste mali mať jasne zadefinovaný cieľ, čo v živote chcete. Nebojte sa niekedy požiadať o radu alebo o pomoc druhých, navedie vás to správnym smerom a vy môžete potom zožať úrodu. 

Láska & sex:
Váhy nikdy nemali núdzu o flirt, ale aj oni si raz uvedomia, že z dlhodobého hľadiska im to za to nestojí. V milostnom živote je to pre nich málo, intuitívne hľadajú niekoho, s kým dokážu splynúť a rásť. Zamerať sa preto na rast svojich vzťahov je to, čo vám prinesie šťastie. 

Kariéra:
Finančná stabilita, o ktorú ste sa pokúšali posledné dva roky, je na dosah. Tento pocit istoty vám otvorí dvere k novým príležitostiam, kde môžete trochu riskovať a získať nové skúsenosti i úspech. 

Škorpión (23.10. – 22.11.)

Život:
Rok, ktorý vám otvorí oči. Možno to bude rok, ktorý vám nastaví zrkadlo vnímania určitých ľudí a vám sa to nebude na prvý pohľad páčiť, ale neskôr sa za to poďakujete. Nechcite však všetko hneď. Niektoré veci potrebujú čas, buďte trpezliví.

Láska & sex:
Zábava a flirtovanie bolo super, ale už je čas na niečo viac. Nebojte sa, tu sa hra nekončí. Niečo vážne neznamená automaticky niečo nudné. Už v prvej polovici roka vám bude naklonená šťastena a bolo by fajn nebrániť sa tomu.

Kariéra:
Cesta k úspechu vo vašom prípade vedie cez poznanie toho, čím alebo kým chcete byť. Ujasnenie si konkrétnych predstáv sa rovná vo vašom prípade úspech a kariérny rast. 

Strelec (23.11. – 21.12.) 

Život:
Rok, v ktorom budete veľa siahať do minulosti a čerpať práve z nej. Minulosť je akousi reflexiou samého seba a to vás ženie vpred. Prvý polrok bude zlomový a predurčí vás na cestu, v ktorej sa budete musieť spoliehať sami na seba.

Láska & sex:
Zbavte sa očakávaní a prežijete nezabudnuteľné chvíle. Niekedy je lepšie nemať presné predstavy o tom, ako by mal vyzerať vzťah a nechať to tak trochu na osud. Vyhnete sa tak vlastnému trápeniu.

Kariéra:
Pracujete vždy s vysokým nasadením a to ocenia aj vaši kolegovia, nadradení či biznis partneri. Počas roka 2023 budete mať viacero možností zabodovať a získať si tak ešte väčší rast.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Život:
Riaďte sa tým, v čom ste najlepší – byť sám sebou. Rok 2023 bude plný prekážok, ktoré budú prichádzať aj odchádzať. Nenechajte sa zlákať na skratky, vypomstilo by sa vám to. Robte všetko tak, ako doteraz a vaša vytrvalosť vás privedie, kam treba.

Láska & sex:
To, že vám je dobre, neznamená, že máte brániť ostatným, aby vás spoznali. Užívajte si vzťah, ktorý doteraz máte. Všetko ide hladko, ale mali by ste to mať na pamäti každý deň a byť za to vďačný. 

Kariéra:
V prvom polroku budete prehodnocovať svoje doterajšie pôsobenie a hľadať nové výzvy. Nebojte sa nechať si poradiť v tom, či zvažujete dobre. 

Vodnár (21.1. – 19.2.) 

Život:
Ste pripravení získať všetko, čo ste vždy chceli. Rok 2023 vám v tom bude priať, ale nezabudnite, že na ceste, v ktorej sa vám darí vo všetkom, čoho sa dotknete, je hranica tenká. Dávajte pozor, aby sa do popredia nedostalo vaše ego.

Láska & sex:
Flirtovanie a tie isté chyby, kvôli ktorým sa točíte vo vzťahoch stále dookola. Nemali by ste chodiť z jedného vzťahu do druhého, ale nechať si nejaký čas na vyhodnotenie, spoznanie seba a svojich priorít, toho, čo očakávate od druhého.

Kariéra:
Stavte na svoju intuíciu, teraz je ten správny čas, kedy to môže mať do budúcnosti skvelé výsledky. Koncentrujte sa na to, čo chcete, nie na to, čo vám radia ostatní. Koniec koncov, do akej miery sú rady ostatných úprimné?

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach majú vždy pravdu: Koho nikdy neklame intuícia a naozaj má dar navyše?

Ryby (20.2. – 20.3.) 

Život:
Buďte vďační za to, čo máte. Tak by sa dal charakterizovať váš rok 2023 v skratke. Bude to pre vás šťastný rok. Budete sa cítiť šťastný, šíriť šťastie aj priťahovať šťastie. 

Láska & sex:
Rok, v ktorom si budete môcť určovať pravidlá a hľadať to, po čom túžite. Hviezdy vám budú naklonené, ale to neznamená, že si máte zahrávať s citmi ostatných. Myslite na to pri každej vašej milostnej afére. 

Kariéra:
Plňte si svoje sny, vo všetkom. To, na čo ste sa dlhý čas odhodlávali má teraz svoje miesto. Je to ideálny čas ísť na trh s vlastnou kožou.