Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto znameniach majú vždy pravdu: Koho nikdy neklame intuícia a naozaj má dar navyše?

Zábava

Tieto ženy majú dar predvídavosti, vedia presne čo chcú a nikdy ich nekame intuícia. Ak dajú na svoj vnútorný hlas, naozaj im ide v život všetko od ruky.

Pod ich rukami sa rodia skvelé veci, všetko sa to však odvíja od nastavenia ich mysle.

Sú veľmi milé, láskavé, vnímavé, prene vedia, čo od života chcú a ak si niečo zaumienia, idú za tým. Dokážu nasávať všetku energiu okolo nich a charakterizuje ich aj skvelý odhad na ľudí. Presne vedia vycítiť, kto je aký, aké má slabé stránky a na čo si dať pri neznámych ľuďoch pozor. Aj keď sa vám tieto ich predikcie zdajú mnohokrát zbytočné, rozhodne si uvedomíte, že nakoniec mali pravdu.

Mohlo by vás zaujímať: Partnerovi som pripravila dokonalý valentínsky darček, ktorý nás mal posunúť ďalej: Skončilo to však rozchodom

Sú odhodlané, niekedy však majú sklony k manipulácii, no len preto, že predpokladajú, že vás dokážu nasmerovať tým najlepším smerom. A nie je to len túžba, aby veci boli po ich. Oni naozaj veria tomu, že vám takto pomôžu. Hovoríme o ženách narodených v znamení Strelca. 

Nikdy by nikomu úmyslene neublížili. Väčšinou je to vo chvíľach, kedy to nerobia zámerne, no snažia sa chrániť svoju rodinu.

Pod ich rukami sa rodia skvelé veci, všetko sa to však odvíja od nastavenia ich mysle. Hovorí sa, že by si mali dvakrát premyslieť, čo si želajú, lebo by sa to mohlo splniť. Jednoducho dostali do vienka magický dar v podobe výbornej intuície. Mali by venovať pozornosť svojim myšlienkam, ktoré v sebe môžu skrývať aj určité proroctvo. Ak sa naučia dôverovať sami sebe, vedia to skutočne dotiahnuť mimoriadne ďaleko.

Čítajte tiež: Bola som si istá, že budem na Vianoce požiadaná o ruku: Priateľ však prišiel s niečím ešte lepším, malo to však háčik

Základom je, aby o sebe nepochybovali a nedávali na rady iných o ich neschopnosti v tomto smere. Sú tiež neuveriteľne kreatívne, majú cit a zmysel pre detaily a ich charizma je natoľko silná, že ak chcú, omotajú si každého okolo prsta.

- Najčítanejšie -