Presunúť na hlavný obsah

Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Sex

Mal to byť sex na jednu noc, nikdy by mi nenapadlo, že táto kráska ma v skutočnosti pekne zapáli.

Všetko sa začalo, ako to už býva, nečakane. V spoločnosti kolegov došla reč na jednu ženu, o ktorej viacerí básnili. Najskôr som to nebral nijak vážne, poznáte to, chlapské reči. Po nejakom čase sme sa stretli na jednom večierku u spoločného známeho, ktorý oslavoval narodeniny. Objavila sa tam aj „ona“, naživo bola krásna a sexy, musím uznať, že vedela, ako mužom pomotať hlavu. V tom čase som mal v hlave však inú ženu, o ktorú som mal dlhodobo záujem. Nebol som si však istý, či aj ona má taký záujem o mňa a či niekoho popri mne nemá. Možno aj preto som sa v ten večer odviazal viac, než som mal v pláne. 

Čítajte tiež: Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

Všetci ju chceli do postele, nakoniec skončila u mňa

V ten večer sme trochu popíjali a bola uvoľnená nálada. Spomínaná sexi kráska sa okolo nás stále točila a ani by mi nenapadlo, že v centre pozornosti toľkých mužov bude mať záujem o mňa. Neprejavoval som o ňu záujem a zrejme to ju na mne najviac lákalo. Keď sa priblížila do mojej tesnej blízkosti, pochopil som, o čom všetci muži hovoria. Mala veľkú charizmu a dar zvádzania. Musím sa priznať, že v ten moment ma dostala a ja som jej podľahol. Mal to byť sex na jednu noc. 

To, čo bola schopná urobiť, neurobí normálna žena

Tá noc bola úžasná a zažil som s ňou sex, o akom sa mnohým mužom a jej nápadníkom mohlo len zdať. Cítil som sa v istom momente výnimočne. Ani vo sne by mi nenapadlo, kam až to zájde. Ubehol mesiac a Simona mi napísala, že sa so mnou musí stretnúť. Písala mi aj dovtedy, ale ja som to nebral príliš vážne. Boli sme síce v kontakte, ale nechcel som to už ďalej posúvať ako vzťah. Súhlasil som so stretnutím a povedal som si, že aspoň bude odo mňa fér povedať to reálne do očí. Simona mi však prišla oznámiť, že je tehotná a či to predsa len neskúsime vo vzťahu.

Bol to obrovský šok. Studená sprcha. Zlý sen. Žena, ku ktorej nič viac necítim, so mnou čaká dieťa. Zatiaľ čo žena, po ktorej túžim, o ničom netuší a táto skutočnosť nám dosť ovplyvnila cesty. 
Nevedel som, ako mám reagovať, čo mám robiť...

Neprehliadnite: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Pár dní na to sa začali šíriť reči o tom, že Simona už dlhšie túžila po dieťati a tento sex si tak trochu naplánovala. Hľadala muža, ktorý by spĺňal jej predstavy, ale neuvedomila si jednu zásadnú vec – a to, že aj muž musí k nej niečo cítiť. Bola to ušitá búda a schytal som to ja. 
Viedli sme dlhé konverzácie a napokon som síce súhlasil, že budem na dieťa prispievať aj nad rámec, ale dnes mám vzťah a manželstvo, ktoré prišlo bez vydierania a hlavne bez klamstva. 
Uvedomujem si, že nie je správne nezaujímať sa o dieťa, ale čo ak sa k nemu dostanete takouto situáciou ako ja?