Presunúť na hlavný obsah

Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Sex

Muži reagujú na sex. Ak ho nemajú, je problém. Mať ho čo najlepší je v rukách žien a ak chcete vedieť tajomstvo jedného z najlepších sexov, vypočujte si príbehy žien, ktoré nikdy nemajú dosť.

Muži milujú, keď sa o nich ženy v sexe „starajú“. Radi sa nechajú zviesť profesionálkou a sú plní očakávania, čo sa v nej skrýva. Ak ich žena privedie k vyvrcholeniu touto cestou, môžete si byť istí, že mužovi pomotá hlavu na značne dlho a on ju nebude vedieť spustiť z hlavy...

Prečítajte si: Sexuálne TABU, o ktorom muži tajne snívajú: Splniť im ho dokážu len tie najodvážnejšie ženy bez zábran

Muži prezradili, aké ženy ich privedú v sexe do varu

Čím viac názorov, tým lepšie. Aj preto sme sa opýtali známych, ako to majú so sexom a ktoré ženy  jednoznačne vedú. Názory sa líšia, no sme si istí, že niečo si z toho určite zoberiete aj vy.

„Milujem, keď si žena vychutnáva role play pornoherečky. Keď ide len o sex, je to ten najlepší spôsob, ako uspokojiť muža,“ hovorí stručne Jakub (38).

„Najviac ma dokáže dostať to, keď žena nie je zhrbená a dokáže sa prehnúť najviac ako sa dá. Ženské krivky sú vtedy najkrajšie a poloha odzadu alebo 69 je jasná voľba, ako u chlapa uspieť na plnej čiare,“ pochvaľuje si Tomáš (35).

„Tanec. Nič nie je viac sexy, ako žena, ktorá vám dokáže predviesť sexy tanec a potom to celé rozbalí. Nemôžem si pomôcť, ale vedieť, že ten tanec je len a len pre vás, v tom nádhernom sexy prádielku a to, že sa nehanbí sama pred vami vyzliecť, je vzrušujúce. Poloha 69 je za mňa jasná voľba ako pokračovať...“ prezradil Mário (44).

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

A čo na to ženy?

„Orálny sex je vždy stávka na istotu. Nie však hocijaký, je potrebné dokonale ovládať mužské telo a mať svoje tajné triky. Len to robí ženu jedinečnou v sexe a je preto pochopiteľné, že ich nechcem prezradiť,“ hovorí Martina (30).

„Znie to hrozne, ale najlepší milenci sú ženatí muži. Tí boli doposiaľ najviac vzrušení a sex brali ako jednorazovú záležitosť. Možno práve preto podávali taký výkon. S nimi som vystriedala za noc najviac polôh a nikdy nemali dosť,“ netají sa Nina (27).