Presunúť na hlavný obsah

Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

Partnerské vzťahy

Mala som dvadsať, keď ma zbalil jeden úspešný podnikateľ. To, že bol starší, som brala ako obrovskú výhodu, túto jednu vec som si však neuvedomila.

Bola som mladá a vzťah som nevyhľadávala, ale ako to už býva zvykom, keď to najmenej čakáte, vtedy to príde. A ja som sa zamilovala. Bol starší, rozvedený, ale našťastie bezdetný. Väčší vekový rozdiel som brala ako veľkú výhodu. Keď som sa k nemu nasťahovala, nič som nemusela riešiť a mohli sme sa naplno venovať jeden druhému. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Milan sa pri mne cítil mladý a tak sa ku mne aj správal. Zniesol by mi v tej dobe aj modré z neba. Keď do nášho života prišilo dieťa, veľa vecí sa zmenilo a to vedia pochopiť len ženy, ktoré sa stali matkami. Napriek tomu, že som sa o seba starala a dovolím si tvrdiť, že som si plnila aj všetky povinnosti manželky a milenky, zdá sa, že s pribúdajúcim vekom to môjmu manželovi nestačilo. 

Mali sme veľký dom a raz večer som v miestnosti pre posedenia s priateľmi načapala svojho muža vo veľmi intímnej chvíli. V náručí mal neznámu mladú slečnu a najhoršie na tom celom bolo, že jediný, kto bol v šoku, som bola len ja. Oni dvaja sa tvárili, akoby sa nič nedialo a všetko bolo na dennom poriadku. Odišla som a nechcela som ho ani vidieť. Ráno potom za mnou prišiel Milan a tváril sa, že on je ten, ktorý má právo byť dotknutý. Akoby som vlastne niečo vyviedla ja. Tým, že som vošla do „pánskeho salóniku“. Tak typické pre mužov, obrátiť to ešte celé na vás.

Vtedy sa začal kolotoč s milenkami

Povedal mi, že mu to ušlo len raz a že nič sa nedeje, nech na to zabudnem. Odpustila som mu. Myslím si, že nie som prvá ani posledná, ktorej sa niečo takéto stalo. Samozrejme, dnes už viem, že naivne som dúfala, že sa to nebude opakovať. Milenky sa však u nás doma striedali ako na bežiacom páse, akoby nikto z nich nemal ani svedomie. 
Všetky mali jednu črtu spoločnú – môj muž začal vyhľadávať mladé dvadsiatky. Presne tak, ako kedysi mňa. Myslela som si, že je to kríza stredného veku. 

Muži zájdu tak ďaleko, ako im to ženy dovolia

Muži sú ochotní zájsť tak ďaleko, ako im to ženy dovolia. A to sa stalo aj v mojom prípade. Namiesto toho, že to manžela prestane baviť a „zakázaného ovocia“ sa týmto presýti, prišiel zvrat. Jedného dňa mi oznámil, že do nášho veľkého domu jednu z mileniek chce nasťahovať. Nepýtal sa ma na názor, jednoducho mi to oznámil a chcel žiť aj s ňou aj so mnou. Samozrejme, ja som bola skôr v úlohe gazdinej než manželky alebo milenky. Náš intímny život išiel celkom bokom. Ale mal ma príliš rád na to, aby mi ponúkol odchod z domu. Neviem síce, ako môžete mať niekoho radi, keď mu spôsobujete toľkú bolesť...

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Mladé dvadsiatky boli pre neho zdrojom uspokojenia tých najtajnejších sexuálnych snov, vrátane análneho. Aspoň to som si vypočula za zavretými dverami. Tvrdil mi, že práve preto dokáže byť taký úspešný aj v podnikaní a tento balans k životu potrebuje. Nemyslel si, že robí niečo zlé. Jednoducho sex a tie najrôznejšie sexuálne úchylky potreboval a najviac mu v tom vyhovovali mladé baby, pretože s nimi si mohol robiť čokoľvek a nikdy nedokázali povedať "nie"...

Stalo sa aj vám, že vás muž podviedol?

spolu hlasovalo 0 ľudí

- Najčítanejšie -