Presunúť na hlavný obsah

Bol ženatý a ja som ho chcela pre seba: Splnila som mu ten najtajnejší sex, po akom túžil

Sex

Nebol to môj cieľ, ale zamilovala som sa do muža, ktorý bol ženatý. Túžila som po ňom tak veľmi, že som mu splnila ten najtajnejší sex, po akom kedy túžil.

Spoznali sme sa úplnou náhodou v spoločnosti našich známych v jeden večer. On bol ženatý, ktorý tvrdil, že už im to neklape a ja vo vzťahu, v ktorom to tiež neklapalo. To, ako sa však na mňa celý večer pozeral a ako sa o mňa počas večera „staral“ bol jasný signál, že sa nevidíme naposledy. A tak sa aj stalo. Začali sme sa stretávať a randiť.

Prečítajte si: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Bol ženatý a ja som ho chcela len pre seba

Čím častejšie sme sa stretávali, tým viac sme po sebe túžili. Každé stretnutie malo vyvolať skôr pocit výčitiek, ale nebolo to tak. Každé stretnutie v nás vyvolalo pocit, že chceme spolu byť najviac, ako je len možné. 

V sexe bol úplne iný ako som doposiaľ zažila mužov. Neustále prichádzal s niečím novým a posúval moje hranice ďalej a ďalej. Robil to tak, že som to robila rada, naučila ma, aby som mala svoje telo rada najviac, ako sa to len dá. Cítila som sa pri ňom sexy najviac v živote. A to pochopiteľne stupňovalo moju chuť na sex. A na experimenty. 
Nebolo to ale len o sexe, ako by sa vám na prvý pohľad mohlo zdať. Milovali sme sa už vtedy.

Najtajnejší sex, po akom túžil

Vedela som, že je predsa len niečo, čo nikdy nezažil. A vedela som tiež, že po tom vždy túžil. Tentokrát som sa rozhodla prekvapiť ho ja. Dopriala som mu análny sex. Chcela som ho len pre seba a toto bol dôkaz, že aj on v mojom živote nie je len „jeden z mála“.

Neprehliadnite: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Od toho momentu sme k sebe mali ešte bližšie. Netajím sa tým, že sex je pre mňa vo vzťahu veľmi dôležitý, ale nemyslite si, nie jediný. 

Viem však, že chlapi si na ňom zakladajú možno viac ako sa mnohé ženy domnievajú. Muži jednoducho potrebujú zažiť kvalitný sex. Bez toho to nejde. A ženy tiež.