Presunúť na hlavný obsah

Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Sex

Táto téma je pre mnohé páry tabu. Ženy o nej hovoriť nechcú a muži sa na to tiež pozerajú inými očami. Čo si však chlapi skutočne o masturbácii vo vzťahu myslia a ako ju vnímajú?

Hovorí sa, že masturbácia do zdravého zväzku skrátka patrí. No ženy to občas tak nevidia. Muži to zase v tomto smere, vnímajú inak. Nás preto zaujímal ich podľad na takúto formu rozkoše, pokiaľ sú vo vzťahu. 

Ide o spoznávanie samého seba

"Podľa mňa je to úplne prirodzené. Ja osobne na tom nevidím nič zlé. Človek predsa musí poznať sám seba a to čo sa mu páči, aby dal potom priestor tomu druhému. Možno to neviem úplne dobre vysvetliť, ale skrátka základ je vedieť, kde sú moje citlivé, erotogénne zóny a sám to dokážem zistiť najlepšie. Navyše, ak sa žene nechce, no ja mám na to chuť je to určite lepšie ako keby som utekal niekam inam, no nie?" (Peter, 29)

Prečítajte si: Tento jeden muž dokázal vo mne vidieť to, čo som nebola schopná akceptovať ja za celý život kvôli iným

Prirodzené a normálne

"Pre mňa je masturbácia úplne normálna vec. Áno, ak sa pýtate aj keď mám partnerku. Moja žena vie, že to robím a nevidí na tom nič zlé. Podľa mňa jej to mnohokrát aj vyhovuje, ak na sex nemá chuť. Dokonca mi nechá priestor osamote. Moji kamaráti sa smejú, že je svätá." (Anton, 34)

Neprehliadnite: Milovanie na kuchynskej linke či práčke. Sexuológovia zostavili zoznam najerotickejších miest v každom byte

Nevadí mi to v žiadnom ohľade

"Masturbácia je určite lepšia ako nevera. To sa zhodneme asi všetci. Tak prečo neskĺznuť k takémuto uspokojeniu erotických túžob, ak naša polovička práve nemôže alebo nemá chuť? A ja to tak vnímam aj v opačnom garde. Vôbec mi nevadí, ak si to moja frajerka sama urobí. Práve naopak, tá myšlienka vo mne evokuje ešte väčší pocit túžby." (Patrik, 30)

Hovoríte s partnerom otvorene o sexe?

spolu hlasovalo 2136 ľudí

Nie
360