Presunúť na hlavný obsah

Milovanie na kuchynskej linke či práčke. Sexuológovia zostavili zoznam najerotickejších miest v každom byte

Sex

Sex sa stáva po čase čoraz menej vzrušujúcejším zážitkom - bez ohľadu na to, ako veľmi svojho partnera milujete. Rozdýchať plameň vášne však môžete aj drobnými zmenami, medzi ktoré sa radí napríklad aj zmena miesta.

Gauč ako začiatok

Ak nepatríte k príliš odvážnym ľuďom a mimo spálne sa necítite veľmi komfortne, začnite gaučom. Znamená to, že sa pri mazlení či chuti na sex nemusíte automaticky presúvať do tmavšej miestnosti, kde s apodáte vášni, ale jednoducho ostanete na mieste. Milovanie pri zapnutom televízore mnohých vráti do tínedžerských čias či dokonca pripomenie rôzne rýchlovky a jednorázovky, kedy na tom, či u niekoho prespíte, až tak nezáležalo. Práve preto by ste si mali milovanie na gauči dopriať aspoň raz za čas - dokáže to vo vás vzbudiť pocit niečoho nového. A o to predsa ide! 

Práčka 

Mnoho mužov sníva o predstave sexu na práčke. Dôvod je jednoduchý - pornofilmy. Práve toto netradičné miesto totiž vzbudzuje pocit neznáma a zároveň akéhosi adrenalínu. Nehovoriac o tom, že vibrácie, ako aj samotný hluk môžu pomôcť najmä ženskému pohlaviu odviazať sa. Samozrejme, toto miesto pre vás nemusí byť vhodné najmä v prípade, ak na to nemáte dostatok miesta. ak však áno, nepochybne by ste ho mali aspoň vyskúšať.

Prečítajte si: Tri sexuálne polohy, ktoré sú tajným prianím každého muža. Doprajete ich vašej polovičke?

Kuchynský stôl a linka

Ďalšia z predstáv, ktorá by podľa sexuológov nemala byť zabudnutá. Poddajte sa jej po večeri, prípadne ak máte chuť a patríte medzi ľudí, ktorým výrazné svetlo nevadí, aj cez deň. Zo začiatku môžete cítiť mierne nepohodlie, no po chvíli si nájdete správne miesto, ako si sex užiť čo najviac. Stôl je skvelou variantou pre mužov, ktorý obľubujú dominantný sex

Sprcha 

Miesto, ktoré by ste mali okamžite skúsiť. Okrem toho, že vzbudzuje vášeň, totiž umožňuje aj sex počas slabšej menštruácie. Toto miesto je na zozname všetkých chlapov, to garantujeme - aj keď sa totiž sprcha môže zdať nudne a bez možnosti experimentovania, opak je pravdou. Navyše veľkým bonusom je to, že si sprchovou hlavicou môžete pri vzrušení dopomôcť - a nielen sebe, ale aj svojmu partnerovi.

Parapeta 

Ak ste počas sexu závislí na adrenalíne a vzrušuje vás predstava možného odhalenia, parapeta či balkón pre vás môžu byť skvelými možnosťami. Samozrejme, aj pri tomto by ste mali dodržiavať určité pravidlá a ak si toto vskutku vzrušujúce miesto vyberiete, mali by ste to predtým konzultovať so svojím partnerom. Zatiaľ čo vy sa môžete cítiť famózne, naňho to môže mať presne opačný efekt. Ak ste však obidvaja zastáncami mierneho rizika, toto miesto vám prinesie vášeň, akú ste už dávno nevideli.

Neprehliadnite: Milovanie trikrát do týždňa. Odborníci radia, že by ste túto pravidelnosť nemali presahovať