Presunúť na hlavný obsah

Tri sexuálne polohy, ktoré sú tajným prianím každého muža. Doprajete ich vašej polovičke?

Sex

Po rokoch aktívneho sexu si každý vie nájsť pozíciu, ktorá mu pri milovaní vyhovuje najviac. To často býva dôvodom, prečo sa bránime zmenám a novým polohým - dokonca aj tým, o ktorých väčšina mužov sníva.

Lyžička alebo sex zozadu 

Poloha, ktorá sa radí najobľúbenejšie v kamasutre, v skutočnosti nie je vôbec náročná. Aktivita je najmä na partnerovi, no je na žene, aby sa na tento typ sexu odhodlala - a aby si ho v neposlednom rade užívala. Poloha lyžičky, ako ju niektorí nazývajú, je skvelá najmä na ráno, keď nie sú obidvaja partneri ešte príliš prebudení. Žena leží pohodlne na boku, vrchnú noha je mierne pokrčená v kolene. Muž môže chytiť ženu okolo pása, čím si ju bližšie pritiahne k sebe, jeho nohy by mali byť súbežné s partnerkinou. Pohodlná pozícia dokonca poskytuje mnohým ženám oveľa väčšiu rozkoš, než klasický misionár - hlavne v prípade, ak spolupracujú. 

Prečítajte si: Mindfulness, sex cez chat, či spoločný orgazmus: Aj trendy v milostnom živote napredujú a menia sa

Poloha 69 

Pozícia, ktorú netreba nikomu predstaviť. Počujú o nej už aj tínedžeri, no faktom je, že za život ju vyskúša len naozaj niekoľko z nás, nakoľko sa mnohí nechajú ovládať namiesto rozkoše hanbou. Na to, aby ste odviedli čo najlepší výkon v tejto polohe, nie je potreba mať žiadne akrobatické zručnosti, len odhodlanie. 

Ľahnite si obrátene na svojho partnera a to tak, aby ste mu dali možnosť vás orálne uspokojiť popritom, ako ho budete orálne uspokojovať vy. Snažte sa zosynchronizovať vaše pohyby, inak môže nastať moment, keď jeden z dvojice bude výrazne zaostávať za tým druhým - a tým sa zníži jeho vzrušenie, pôžitok a v konečnom dôsledku to bude preňho viac trápenie než zábava. Ak patríte k odvážnejším ženám, ktoré nemajú problém nechať sa ovládať partnerom, skúste si vymeniť pozície - a dovoľte vášmu partnerovi, aby svoj pohlavný úd prirážal do vašich úst. 

Hmatadlo

Na prvý pohľad náročnejšia poloha v sebe skrýva oeľa viac, než sa zdá. Nejde totiž len o spôsob, akým si so svojou polovičkou užijete skvelý sex, ale zároveň o pocit, ktorý vyvolá. Muž totiž drží ženu vo svojich rukách, opiera sa pri tom o stenu aby mal čo najlepší balans, zatiaľ čo ženy vyvíja pohyby panvy vo vzduchu. Táto pozícia sa využíva najmä pri rýchlovkách, počas ktorých preberá iniciatívu aj žena - a práve preto sa radí medzi najobľúbenejšie u mužov. Spojenie adrenalínového, nečakaného sexu s pocitom, že ho chce aj samotná partnerka, je pre každého samca obrovským afrodiziakom.

Neprehliadnite: Ženy prezradili, s akým mužom sa nechajú nahovoriť na tie najväčšie sexuálne hry: S týmito si to nevedeli vynachváliť