Presunúť na hlavný obsah

Tri sexuálne praktiky, ktoré sa ženy boja vyskúšať, no mužov dostávajú do varu. Keď ich spravíte, stanete sa neodolateľnou

Sex

Aj tá najväčšia súhra partnerov sa vie časom zmeniť na stereotyp, ktorý si vyžaduje okorenenie. Ak mu chcete predísť, je potreba načúvať svojmu partnerovi - alebo minimálne tomu, po čom väčšina mužov tajne túži.

Vyhrajte sa s orálnym sexom 

Orálny sex je nepísané pravidlo milostného života - obzvlášť v prípade, ak s partnerom radi experimentujete. Zabudnite však na mechanické pracovanie ústami a dbajte na niekoľko detailov, ktoré vedia pôžitok z celého aktu posunúť na úplne inú úroveň. Ako prvý krok, ktorý mnoho žien zanedbáva, je v prvom rade fakt nepostaviť sa k orálnemu sexu s hnusom, ale s čo najväčším nadšením. Muž totiž vycíti, ak veci robíte len ''nasilu'' a ak zbadá, že si túto nie stále príjemnú činnosť neužívate, jeho záujem, ako aj pôžitok opadne. 

Ďalším, veľmi dôležitým znakom je, aby ste sa jazykom nepohybovali len po penise, ale aj jeho okolí. Partie pod semenníkom či samotné semenníky by ste v žiadnom prípade nemali vynechať - práve na tých miestach sa totiž nachádzajú najcitlivejšie zakončenia, ktoré vedia privolať potešenie o čosi skôr. Pre tie odvážnejšie sa núka aj ďalšia zo žiadaných praktík - a to, aby muž prirážal penis priamo do úst partnerky. 

Prečítajte si: Nepotrebujú ho každý deň: Koľkokrát je optimálny sex pre opačné pohlavie?

Análny sex v správnom prevedení 

Dnes už nie je žiadnym prekvapením fakt, že mnoho mužov túži aspoň vyskúšať análny sex. Napriek tomu sa mu mnoho žien bráni s odôvodnením, že tento typ milovania bolí. Je to skutočne tak a pôžitok kvôli úzkemu otvoru z neho majú najmä muži. To však viete zmeniť - a to aplikovaním análneho kolíka či inej pomôcky na niekoľko hodín pred sexom. Tá zabezpečí, aby sa otvor dostatočne roztiahol a umožnil vám zažívať čo najväčší pôžitok. A verte nám, o to predsa ide aj vášmu partnerovi. 

Nechajte sa viesť 

... či už polohami, praktikami, nápadmi na spestrenie milostného života či dokonca značkovaním. Mnoho mužov má potrebu byť v posteli za alfa samcov, ktorí si svoju autoritu presadzujú najmä dominanciou a preto z času na čas poľavte a prístupte aj na to, ste inokedy zaryto odmietali. Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšinu mužov vzrušuje to, keď sa môžu urobiť svojej partnerke na tvár - v niektorých prípadoch ju dokonca omočiť. Nech sa dohodnete na akejkoľvek praktike, dbajte hlavne na to, aby ste mali k dispozícii sprchu či v prípade kostýmov a iných nápadov minimálne dostatočné súkromie. Adrenalín je v tomto prípade viac škodný, než na úžitok - a obidvaja by ste mali byť v priestore, v ktorom sa cítite bezpečne. 

Neprehliadnite: Mindfulness, sex cez chat, či spoločný orgazmus: Aj trendy v milostnom živote napredujú a menia sa