Presunúť na hlavný obsah

Sex a jeho rôzne podoby. Milovanie si môžete okoreniť rôznymi spôsobmi

Sex a vzťahy

Sex nie je len priamy pohlavný styk. Existuje tisícky verzií, ktorými sa ku vyvrcholeniu môžete priblížiť a prestriedať ich s obľúbenou milostnou aktivitou.

Sex je neodmysliteľnou súčasťou vzťahu. Tvrdia to nielen zamilovaní, ktorí sa oddávajú milostnej vášni takmer každý deň, ale aj psychológovia či sexuológovia, ktorí sú presvedčení o tom, že fyzické milovanie je pre zdravý vzťah veľmi potrebné. Nesie so sebou radu pozitívnych účinkov - pomáha nám spaľovať kalórie, odbúrava stres a v neposlednom rade zvyšuje hladinu endorfínov. Nehovoriac o tom, že páry, ktoré majú na pravidelnej báze sex, vnímajú svoj vzťah o čosi hlbšie a zmysluplnejšie, než tie ostatné. 

Prečítajte si: Existuje priateľstvo medzi mužom a ženou? Nie je to príliš pravdepodobné, zhodujú sa odborníci

Stereotyp nastať nemusí 

Väčšina párov sa obáva toho, na čo apelovali ešte naše mamy - veď ono ťa to prejde, to je len obdobie zamilovanosti. Práve toto obdobie však k sebe nesie najväčšiu sexuálnu príťažlivosť a fakt, že by malo pominúť, hádže do kolónky stereotyp aj sex. Psychológovia však apelujú na to, že takáto vec sa vôbec nemusí stať. 

Existuje hneď niekoľko trikov, ako si sexuálny život okoreniť - či už špeciálnym prádlom, novou atmosférou či rôznymi polohami. Najúčinnejšie je však staré známe ''neprejedanie'' sa, ktoré nás učí o jednom. Všetko, čoho máme veľa, sa nám zunuje. Neznamená to, že máte stopnúť svoj sexuálny apetít. Jednoducho len spôsob milovania prestriedať. 

Neprehliadnite: S akými ženami zažijú najlepší sex? Muži prezradili, kedy je to pre nich najvzrušujúcejšie

Orálny sex 

Najvyhľadávanejšou formou je práve orálny sex. Ten sa nemusí niesť v nudnom štýle, v akom ho poznáte doteraz. Aj v ňom existujú experimenty, ktoré vám obidvom pomôžu dosiahnuť vrchol - či už pomocou špeciálnych pomôcok alebo polôh. 

Na začiatok začnite niečím, čím si tento milostný akt spríjemnite. Či už je to jemná hudba, nová atmosféra alebo dokonca čokoláda - je to naozaj jedno. Hlavné je, aby ste sa pri ňom cítili v poriadku a nebáli sa zážitok posunúť na ďalší level. 

Tantrický sex 

Skúšali ste slávny spôsob milovania? Ak nie, je na čase. Zamilujete si ho aj kvôli intenzívnejšiemu prežitku, na ktorý k dnešnému dňu nedá dopustiť tisíce ľudí. Jedna z najzákladnejších polôh, ktoré by ste mali v tantrickom sexe vyskúšať medzi prvými, spočíva v tom, že partner sedí so skríženými nohami, zatiaľ čo si partnerka obkročmo sadne do jeho lona. Jednoduchým trením sa dosahuje stimulácia bodu G a tým pádom prichádza vzrušenie pre obidvoch. Orgazmus zaručený! A to dokonca bez toho, aby ste mali priamy pohlavný styk.

Mohlo by vás zaujímať: Čím ste starší, tým je lepší! Vekom sa kvalita sexu neznižuje, práve naopak

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe