Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré si pri sexe odpustite: Toto muži fakt nemusia

Sex

Sex je vo vzťahoch naozaj často diskutovanou témou. Akých chýb sa my ženy najčastejšie dopúšťame v posteli a prečo ich muži nie sú ochotní tolerovať?

Muži sex milujú. A je pre nich naozaj vo vzťahu podstatný. V niektorých prípadoch možno až príliš extrémne. Akých chýb sa v ich očiach najčastejšie v spálni dopúšťame?

Prečítajte si: Skutočný príbeh: O manželovej nevere viem, no napriek tomu mu ju tolerujem

1. Nechceme skúšať nové veci

Chlapi milujú experimenty. V posteli obzvlášť. "Poloha na misionára je fajn, ale chceme viac. No ak sa vám nechce s nami skúšať, to čo nás baví, je to problém, Veľmi veľký. Hoci si to možno neuvedomujete a nepripúšťate." (Gabriel, 28)

2. Kontrolujeme neustále svoj výzor

Aj pre vás je podstatné ako v posteli vyzeráte? Dávate si pozor na to, ako sa hýbete, a v akej polohe ste, lebo chcete pôsobiť čo najlepšie? Ďalšia chyba. Mužom je to vtedy úplne jedno. Verte, že nejaký ten faldík navyše, pri sexe ani náhodou neriešia. Jediný, kto sa tým zaoberá, ste vy sama. ”Ak so ženou spím, je jasné a samozrejmé, že je pre mňa atraktívna. Ale vôbec nie je sexi, ak sa neustále šteluje do určitej polohy, len aby vyzerala dobre. Robí to presne opačný efekt. A z dlhodobého hľadiska je to pre mňa neúnosté.” (Leo, 36)

3. Nie sme iniciatívne

Spomínate si, kedy ste naposledy začali s milostnými hrami iniciatívne vy sama? Že nie? Máte problém. Tak ako drvivá väčšina žien. Naozaj len hŕstka z nás patrí do kategórie iniciatívnych, v tejto oblasti. No muži to potrebujú. ”Je pre mňa podstatné, aby som vedel a cítil, že po mne žena túži. Nebaví ma to, ak ju musím do sexu nútiť. Nie je snáď nič horšie. Páči sa mi, ak je žena iniciatívna, dá najavo, čo chce a čo sa jej páči.” (Kamil, 32).

Neprehliadnite: Tieto tri znamenia nájdu na konci roka osudovú lásku: S týmito znameniami budú tvoriť najharmonickejší pár

4. Zabúdame na sexi bielizeň

Áno, jasné, že nie na začiatku, ale časom určite. A muži to skrátka potrebujú. Takú tú iskru, niečo naviac. Zbožňujú ženy v sexi bielizni. "Podľa mňa je to aj dôvod, prečo sledujeme porno. Doma to často nemáme, tak sa obzeráme inde. Pokiaľ vás nechceme podvádzať je to jediná cesta. Skúste si dať podväzky a sexi čipku viac ako len raz do mesiaca." (Roman, 25)

5. Skĺzame do stereotypu

Tak toto je hádam najväčší kameň úrazu. Pokiaľ v sexe skĺzneme do stereotypu, naozaj je to veľký problém pre vzťah. Oveľa väčší ako predpokladáte. ”Väčšina kamarátov, čo mám, miluje dobrodružstvá. Radi skúšame nové veci. A tak ako v živote, v sexe obzvlášť. Ten adrenalín je pre nás najviac.  (Benjamín, 27)