Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Môj manžel ma začal podvádzať, jeho reakcia ma však šokovala viac

Partnerské vzťahy

Všetko sa zdalo zo začiatku vzťahu ideálne. Až do momentu, kým nezačal po svadbe naplno prejavovať svoju povahu.

S Martinom sme sa spoznali ešte na strednej škole. Spočiatku sme boli len kamarátmi, ktorí spolu fungovali v partii, približne na konci štúdia sa to však zmenilo. Poslal mi správu s tým, že sa mu páčim. „Už dlhší čas sa ti to snažím povedať, no nevedel som nabrať odvahu. Teraz však nemám čo stratiť,'' začal smsku s tým, že by ma rád vídal aj po skončení školy. A tak sme sa začali vídať - čoraz pravidelnejšie a už aj sami, bez partie. Cítila som sa ako v nebi. Martin bol totiž nielenže mimoriadne dobrý a slušný chlapec, ale zároveň aj veľký fešák, ktorého mi závideli azda všetky kamarátky.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: O manželovej nevere viem, no napriek tomu mu ju tolerujem

Obrovský klam

Asi po štyroch rokoch vzťahu som otehotnela. Na bábätko sme sa tešili a keďže obidvaja pochádzame z usporiadaných rodín, rozhodli sme sa zobrať. Už týždeň po svadbe som sa však nestačila čudovať. Keďže som bola na rizikovom tehotenstve, snažila som sa väčšinu času tráviť v pokoji a najmä v posteli. To sa však nepáčilo Martinovi. Keď prišiel domov z práce a zbadal, že nebola vyhodená fľaša od prázdneho avivážu zo včerajšieho dňa, od nervov ju schytil a hodil do mňa. Od toho dňa sa takéto drobné útoky začali opakovať na pravidelnej báze a po tom, ako som priviedla na svet našu dcérku sa dokonca začali zhoršovať. A to aj napriek tomu, že sa stal policajtom.

Už krátko po tom, ako získal novú prácu, sa začal správať odmerane. Nielenže mal zrazu oveľa menej času, čo som spočiatku pripisovala pracovnej vyťaženosti, zároveň bol ku mne čoraz chladnejší. Hocičo som urobila, za ten krátky čas, ktorý trávil doma, si našiel dôvod skritizovať ma. „S tebou sa nedá poriadne fungovať, veď nič nevieš robiť, to ako si umyla ten tanier,'' znela jedna z pravidelných kritík, ktorá končila hádkou a jeho odchodom z domu. Dnes už viem, že v tom momente utekal za inou. 

Nečakaná správa

Jedného dňa sme spolu ležali v obývačke a pozerali telku. Bola som opretá o jeho rameno, keď mu zrazu zasvietil mobil. Neregistrovala som to, až do momentu, kým sa poň prudko nezohodol a mňa neodvalil. „Vysvetlíš mi, kto ti píše?'' opýtala som sa mierne nahnevaná s tým, že som ešte netušila, čo tým vyvolám. „Čo ťa je do toho,'' odpovedal mi nahnevane a mne to zrazu doplo - má milenku. „Ty niekoho máš, že?'' pýtala som sa ďalej, no na moju otázku mlčal. Poprosila som ho, či mi dovolí pozrieť sa, kto mu napísal. V tom momente však zobral mobil do ruky a celou silou ho hodil o stenu. Nerozbil sa však úplne, a tak som ho zobrala do ruky, no to ho ešte viac naštvalo. Všimla som si len správu od akéhosi miláčika, keď mi ho vytrhol, sotil ma na zem a mobil hodil ešte raz, až kým sa nerozbil na kúsky. Zbalil sa a odišiel a ja som ešte dlho predýchavala celé naše manželstvo, ale aj fakt, akým spôsobom sa priznal k nevere... 

- Najčítanejšie -