Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Ako som získala muža snov. Najprv ma odmietal, nakoniec však sám prišiel

Partnerské vzťahy

Už od nepamäti mi všetci vraveli, že ak je to ten pravý, tak sa vráti. Neverila som tomu, no nakoniec som v sebe našla silu, aby som ho pustila. A stálo to za to.

Tomáša som spoznala ešte v čase, keď som vstúpila do puberty. Dalo by sa povedať, že bol mojou prvou platonickou láskou. Práve on bol ten chlapec, ktorý mi dal prvú pusu, no úprimne povedané, ani si nepamätám, kedy z môjho života zmizol. Takto pred rokom sme však spolu začali znenazdajky komunikovať a ja som pochopila, prečo sa mi vtedy páčil. Vysoký, aktívny športovec s akousi drsnou maskou frajera, pod ktorou sa cítil citlivý chlapček s úžasným zmyslom pre humor. Už po pár stretnutiach som sa doňho zahľadela... opäť.

Boli sme spolu párkrát von a evidentne som sa mu páčila aj ja - niekoľkokrát sme sa spolu vyspali. Ja som sa z toho síce v kútiku duše nesmierne tešila, no tušila som, že toto k vzťahu nevedie. Sám od seba sa totiž ozýval len sporadicky, zvyčajne vtedy, keď potreboval ukojiť svoje potreby. Na moje správy odpovedal tiež nepravidelne a už po niekoľkých dňoch som sa začala cítiť mierne ponížene. Najväčšie poníženie však prišlo, keď sa už neozýval vôbec. 

Prečítajte si: Netrpezlivo čakáte na lásku, no ona stále neprichádza? Pozrite sa spolu s nami, kedy stretnete svoju osudovú polovičku

Nový chlap, nový postoj

Zmena prišla po tom, ako som stretla Pavla. S ním to išlo o čosi lepšie a hlavne rýchlejšie - a neviem ani ako, no dali sme sa dokopy. No tak, ako bol tento vzťah zo začiatku krásny, sa aj rýchlo zmenil. Už po niekoľkých týždňoch začal byť odmeraný a miestami si dokonca hľadal výhovorky, ako so mnou tráviť čo najmenej času. Približne v tom istom čase som bola obklopená partiou ľudí, ktorá ma vtedy držala pri pozitívnej energii a dobrej nálade. Osud s tým však pekne vybabral, keď sa stal súčasťou partie aj Tomáš. Popravde, bolo mi to však jedno, tentokrát som sa sústredila len a len na Paľa. „Vy máte s Tomášom okolo seba takú tú energiu, mali by ste si spolu začať,'' povedala mi niekoľkokrát kamarátka, no ja som ju stále so smiechom odbila. Veď nám to nevyšlo.

No nevyšlo mi to ani s Paľom. Čoraz častejšie som sa ponárala do depresií a práve v tých chvíľach mi bol oporou Tomáš. „Poď skočíme niekam, musíš niečo zjesť,'' prišiel ku mne raz domov, keď som bola na dne. Už len týmto jednoduchým gestom, ale aj faktom, že tu bol pre mňa v časoch, keď som sa necítila dobre, v mojich očiach stúpol. Od toho dňa sme spolu trávili čoraz viac takýchto pekných chvíľ a možno práve aj vďaka tomu ma rozchod s Paľom až tak nebolel. 

Neprehliadnite: Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Približne po týždni rozchodu ma Tomáš prvýkrát pobozkal. Vravím tomu prvýkrát, pretože to už nebola žiadna tínedžerská pusa alebo jednorázová noc. Od toho dňa sme spolu a musím zaklopať, všetko je až idylicky krásne.

- Najčítanejšie -