Presunúť na hlavný obsah

Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Partnerské vzťahy

Po čom muži naozaj túžia? Tak toto je večná téma nás žien. Viete však, aký typ žien majú najradšej? Zistili sme, čo je pre nich vo vzťahu alfou a omegou.

Nie, vôbec nemusíte mať telo topmodelky, či dokanalú tváričku. Je to o niečom celkom inom.  Ako teda podľa nich vyzerá ideálna partnerka?

Charizmatická 

Muži milujú tajomstvá. Radi objavujú, skúmajú a práve preto ak ho chcete zaujať, v žiadnom prípade mu všetko o sebe neprezraďte hneď na prvom rande.

"Ak máme veci naservírované rovno na zlatom podnose, o chvíľu nás to prestane zaujímať. Buďte tajomná, záhadná. Všetko je o postoji," prezrádza 29 ročný učiteľ Andrej. Navyše muži veľmi citlivo vnímajú všetko, čo k nim vysielate. Práve preto sa nesnažte byť niekým iným, ale vždy zostaňte sama sebou. 

Prečítajte si: Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

Láskavá a starostlivá

Venujte mu dostatok pozornosti, lásky, nehy. Buďte tu pre neho, keď vás potrebuje, počúvajte ho a veľa sa rozprávajte. Práve na takýchto drobnostiach, totiž veľa vzťahov stroskotá. Hovorte si navzájom o svojich prianiach, túžbach a povedzte to nahlas. Záujem o toho druhého je vždy nenahraditeľný. 

Zábavná

Humor je pre mužov veľmi dôležitý. Nikto totiž nechce žiť so ženou, ktorá seba, či akékoľvek problémy berie príliš vážne.

"Nesťažujte sa neustále na niečo, ale skúste sa na veci pozerať s nadsázkou. Užívajte si spoločné chvíle ako sex, okamihy, kedy sme tu jeden pre druhého. Smejte sa na našich vtipoch, nepreháňajte to s ktitikou a najmä usmievajte sa," hovorí 32 ročný fotograf Emil.

Neprehliadnite: Opustil ma zo dňa na deň: Keď som sa zoznámila so ženou, ktorá ma nahradila, zmenil sa mi život

Elegantná

Väčšina mužov miluje prirodzenosť a eleganciu. Samozrejme, že sa obzrú aj za iným typom žien, no u väčšiny to zostane len pri tom obzretí. S takou ženou by nechceli žiť. Z dlhodobého hľadiska túžia vo vzťahu po harmónii, prirodzenosti.

"Mne osobne sa páčia ženy, ktoré nechávajú vyniknúť svoje reálne črty a prednosti. Nechcem vyumelkovanú krásku, ktorú večer, po tom ako si dá dole make - up ani nespoznám. Aj v móde sa mi skôr páči minimalizmus na ženách ako vyzývané kúsky. Tie majú svoje miesto v spálni," dodáva 34 ročný architekt Juraj.

Chápavá

Každý potrebuje svoj vlastný priestor na realizáciu. A muži obzvlášť. Preto majte pochopenie s jeho záľubami, koníčkami a tým, čo zbožňujú. Nenúťte ho vzdať sa vecí, ktoré má rád len preto, že je vo vzťahu.

- Najčítanejšie -