Presunúť na hlavný obsah

Od mileniek až po ženy, ktoré sme ochotní si zobrať: Muži otvorene, akými fázami vo vzťahu prechádzajú

Partnerské vzťahy

Chcete vedieť, ako muž pochopí, že stretol konečne tú pravú? Viete, čo sa mu vtedy preháňa hlavou? Sme si isté, že toto tajomstvo, chce odhaliť každá žena. Pozrite sa spolu s nami akými fázami, chlapi prechádzajú.

V dnešnej dobe nestačí mužom už len dokonalé telo, štíhle nohy a nádherný úsmev. Chcú viac. Popri vzhľade aj niektoré vlastnosti považujú za mimoriadne kľúčové a podstatné. Najmä pri hľadaní dlhodobého a pevného zväzku. 

Viete, ktoré si na žene najviac cenia? Kedy je považovaná za symbol dokonalosti a sú ochotní nazývať ju v budúcnosti svojou manželkou? Ak chcete byť ženou, ktorá bude nosiť jeho priezvisko, chlapi v tom majú jasno. 

Nie je všetko len výzor a sex

"Jasné, že pri prvotnom kontakte zohráva vzhľad veľkú úlohu. To nepopieram. Nasleduje chémia a súhra v spálni. U mňa osobne tento "check in" trvá zhruba dva týždne. Potom som ochotný premýšľať čo ďalej. Ak si rozumieme a vyzerá to medzi nami na viac ako len na príležitostný sex, zamýšľam sa aj nad budúcnosťou.

No to čo si všímam sú najmä reakcie na náročnejšie situácie - to či je daná kočka prehnane impulzívna alebo nie. Hysterky totiž neznesiem. Nedokážem si predstaviť, že by som si takú ženu vzal." (Timotej, 32)

Prečítajte si: Pozrite si veľký indiánsky horoskop. K akému znameniu patríte?

"Pre mňa osobne, sex na jednu noc nie je. Mám pred tým rešpekt. Vlastne som ho ani nezažil. Nikdy totiž nevieš 100% odhadnúť následky. Ale bývaliek mám celkom dosť. To hovorím otvorene. Vždy keď to už klapalo nielen v posteli a bolo to na dobrej ceste, prišlo niečo, čo celé moje vnímanie zmenilo.

Na to aby som ženu nazýval manželkou, potrebujem aby bola samostatná, svedomitá, úprimná, nežná, otvorená a aby mi nechala aj môj osobný priestor. Na týchto veciach to vždy stroskotalo. Nechcem po svojom boku niekoho, kto ma bude mať neustále tendencie ovládať." (Lukáš, 30)

Neprehliadnite: Tieto tri znamenia nájdu na konci roka osudovú lásku: S týmito znameniami budú tvoriť najharmonickejší pár

"Áno, milenky aj priateľky som mal. No kým som prišiel do fázy, kedy som sa oženil, trvalo to. To čo na mojej žene najviac oceňujem a čo jej vlastne dalo "zelenú" je, že ma nikdy neponižovala, o všetkom so mnou otvorene hovorila, vždy ma podporovala, záležalo jej na mojom názore a viem, že sa na ňu môžem spoľahnúť." (Emil, 29)

- Najčítanejšie -