Presunúť na hlavný obsah

Manželovi prišla v noci pikantná smska: Keď som si ju tajne prečítala, nespoznávala som vlastného muža

Partnerské vzťahy

Čo by ste robili, keby ste si prečítali podobnú smsku v mobile svojho muža?

Po tom, čo sa môj muž stal vo firme výkonným riaditeľom, s jeho úspechmi narastal aj záujem zo strany žien. Keďže bol často mimo domu, nezostávalo mi nič iné než sa dopredu zmieriť s tým, že ma skôr či neskôr bude podvádzať. Zdá sa vám to čudné? Možno áno, ale mňa to upokojovalo. Radšej som bola pripravená na tento scenár dopredu než potom utrpieť šok. 

Keďže máme dve deti, moja úloha bola jasná a na materskej som sa chcela obom venovať. To bol dôvod, prečo som sa vzdala na istý čas kariéry. Na ten pocit podradenosti som si však musela istý čas zvykať.
Hoci sme boli šťastná rodina, náš ženský šiesty zmysel mi napovedal, že v jeho živote nie som jediná žena. I keď „vyvolená“ áno. 

Čítajte tiež: Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

V jednu noc pristála v mužovom mobile táto pikantná sms

O mojom mužovi sa šepkalo hocičo a ženy v snahe ublížiť si niekedy natárajú toho veľa. Boli by ste prekvapení, koľko žien si namýšľa, že sa s nimi chce chlap hneď vyspať po tom, čo je jeho správanie galantné. Nič viac. 

Napriek tomu som v jednu noc, keď môj muž totálne vyčerpaný po práci zaspal skôr, odhalila tajnú konverzáciu v jeho mobile. V schránke mu pristálo hneď niekoľko erotických návrhov od istej ženy. Nemala absolútne žiadne zábrany a vedela, že je ženatý a má dve deti. Na rovinu sa mu ponúkla a išla priamo na vec. Bola si sebou a tým, čo píše taká istá, že som o svojom mužovi zapochybovala. Kládla som si otázky – čo ak mu takto píše viac žien a on s nimi na striedačku spáva? Srdce mi od strachu o rozpad rodiny bilo tak, ako nikdy predtým. 

Odpoveď, ktorá bola iná ako všetky ostatné

V starších konverzáciách môj muž trochu flirtoval, ale nikde sa mi nepotvrdilo, že by sa s danými slečnami stretol alebo s nimi niečo mal. Bolo ťažké teda usúdiť, či mi bol neverný alebo nie, nakoľko jeho povaha je veľmi špecifická – má rád pozornosť, je rád dominantný a stredobodom. 
Pri tejto poslednej žene však rázne odmietol a dokonca ako dôvod udal to, že má doma milujúcu rodinu. Presne tak, počujete správne. Takéto niečo muž len tak nepovie žene a už vôbec nie, keď má ponuku na sex.

Neprehliadnite: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Dôvod som hľadala v našom vzťahu za posledný rok

Odložila som jeho mobil, kým spal, a zahrial ma pocit bezpečia. Svojho muža som milovala ešte viac. Netuším, či ma predtým niekedy podvádzal, alebo to celé bola len moja paranoja, ako sa vysporiadať s tým, že sa okolo neho točia mladé a krásne ženy neustále. 

Faktom však je, že to, čo ho prinútilo niečo také napísať som hľadala v našom živote. Uvedomila som si, že práve tento rok, keď som mu na svet priviedla syna, sa môj manžel zmenil. Pri dcérke bol takisto milujúci otec, ale až keď som mu porodila syna, mám pocit, že to utužilo naše manželstvo najviac. Na jednej strane je to strašné priznať si to a vnímať, ako veľmi je potomok v mužskom rode pre chlapa dôležitý, na strane druhej som rada, že mi táto situácia zachránila manželstvo. 

- Najčítanejšie -