Presunúť na hlavný obsah

Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Partnerské vzťahy

Aj keď to môže pre nás ženy znieť nepochopiteľne, nie každý muž túži po ustálenom, trvácom vzťahu. Niektorí z nich oveľa radšej dávajú prednosť slobode a nespútanému životu.

Baran

Baran sa vyznačuje obrovskou energiou. Miluje začínať nové veci - a to sa týka aj vzťahov. Tak rýchlo, ako si nemá problém začať románik, vie ho aj ukončiť. Barani sa totiž vyznačuje veľmi silným temperamentom, ktorý je pre ženy ťažko zvládnuteľný. Muži narodení v tomto znamení totiž častokrát robia veci z vášne a predtým, než dokážu niečo povedať/ urobiť, sa nad danou vecou nezamýšľajú. Ďalším, veľmi kritickým bodom je pozornosť. Tú totiž Barani vyžadujú a častokrát si ju dodávajú najmä flirtovaním s neznámymi ženami či návštevami barov, diskoték a iných párty miest. A to sa veru k milujúcemu partnerovi či dokonca k otcovi, príliš nehodí.

Prečítajte si: Pozrite si veľký indiánsky horoskop. K akému znameniu patríte?

Lev

Muž narodený v tomto ohnivom znamení túži byť už odjakživa pánom v každom smere svojho života. Celý život je zvyknutý zameriavať sa hlavne na samého seba a na svoje vlastné potreby, a tak nečudo, že Leva okolie často považuje za egoistu. Situácia sa výrazne nemení ani v prípadoch, kedy je toto znamenie zamilované. Napriek poblázneniu si totiž uvedomuje, že jeho priority sú pre neho na prvom mieste a vzťahom sa rozhodne nenechá ovplyvňovať a skrotiť. Pre vážny vzťah, kde sú potrebné kompromisy, tak Lev rozhodne nie je stvorený. To, že niekomu prispôsobuje svoj čas, totiž pre neho znamená obrovskú obetu. Život slobodného mládenca si chce užívať čo najdlhšie - a neraz sa stáva, že s týmto užívaním pokračuje aj v manželstve.

Neprehliadnite: Tieto tri znamenia nájdu na konci roka osudovú lásku: S týmito znameniami budú tvoriť najharmonickejší pár

Strelec

Strelec by sa dal definovať ako dobrodruh. Nielenže miluje skúmanie a cestovanie, ale zároveň všetko, pri čom sa cíti, že žije na 100 percent. Možno aj práve vďaka tomu má mnoho úletov, vďaka ktorým je vo svojom okolí považovaný za sukničkára. Ženy totiž zvykne využívať na uspokojenie svojich potrieb a v momente, keď začne mať pocit, že sa od neho vyžaduje niečo, čo by ho mohlo ukrátiť o slobodu, začne cúvať. Zábava je pre neho na prvom mieste a verí, že práve to je tá správna esencia života. Aby si ho žena získala, musí spočiatku tolerovať jeho životný štýl a ukázať mu, že podobne na život pozerá aj ona.