Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerá najlepší sex, z ktorého sa muži nevedia spamätať? Tento typ žien má jednoznačne vyhraté

Sex

Vychutnať si sex rovnako ako muži je základom úspechu, ale čo viac? Ako vyzerá pre mužov nezabudnuteľný sex, z ktorého sa nevedia spamätať?

Môžeme sa tváriť akokoľvek dôležito, no sex je v živote dôležitejší, ako si mnohí myslia. Tieto ženy sú si toho dobre vedomé a aj preto sa im darí v mužoch vzbudiť chuť na sex kedykoľvek a za každých okolností. Keď je muž kvalitne uspokojený, je ochotný im zniesť modré z neba. Ako to teda robia? Prinášame vám slová priamo z úst šťastlivcov, ktorí nemajú potrebu pomyslieť na inú.

Čítajte tiež: Dnešné dvadsiatky sú úplne niekde inde: Muži prezradili, aké sexuálne praktiky na nich použili, aby si získali ich pozornosť

Ranný sex začína orálom

„Momentálne nemám vzťah, ale len milenku. No nemôžem si sťažovať, vždy keď u mňa prespí, ráno ma prekvapí ešte viac ako v noci. Ani sa nenazdám a jej jazyk skĺzne ku mne do rozkroku, čím ma prebudí a dokážem byť taký vzrušený, ako ani v noci nie. Ranný sex začína kvalitným orálom, to by sa mali od nej všetky ženy naučiť. My muži to jednoducho milujeme. Moje predošlé partnerky to však nerobili. Mám pocit, že milenky sa viac snažia, lebo chcú, aby sa stali vašimi partnerkami,“ prezradil Jakub (37).

Záujem o amatérske zábery nahých ženských tiel rastie a preto nikoho neprekvapí, že ženy, ktoré potešia svojho miláčika zábermi z vlastnej produkcie, majú na pol čiare vyhraté. Návnada pred samotným sexom, vďaka ktorej po celý deň nebude myslieť na nič iné. 

Šteklivé zábery a lap dance priamo pre mňa 

„To, čo ma dokáže úplne odrovnať sú videá, ktoré mi baby posielajú. Čudovali by ste sa, koľko rodených porno herečiek sa medzi nami nachádza. Trúfam si dokonca povedať, že sú na tom ešte lepšie ako tieto spomínané herečky. Sex s nimi je doslova vyvrcholením a mne zostane potom ešte spomienka v podobe nahrávok a fotografií, ku ktorým sa môžem v slabých chvíľkach vrátiť. Milujem pozerať sa na nahé ženské telo, keď je jeho majiteľka taká sebavedomá, že vie, čo robí a vidno, že má toho napozeraného dosť,“ pochvaľuje si Peter (33).

Napriek tomu však existuje niečo, čo sa len tak hocijakému mužovi nešťastí. Možno práve to je dôvod, prečo si rokmi drží prvé miesto spomedzi všetkých sexuálnych zážitkov. Anál.

Neprehliadnite: Ako často majú sex skutočne šťastné dvojice? Stotožňujete sa s týmto výsledkom?

Tá, ktorá dovolí anál, je kráľovnou

„Túžba po análnom sexe ma sprevádzala vždy, ale nikdy som nejak netlačil na ženy, aby sa do neho vrhli. O to viac ma prekvapilo, keď ma raz jedna slečna prekvapila práve touto požiadavkou. Sex, z ktorého máte úplne iný pocit ako z toho klasického. Nie lepší, ale úplne iný. Je to zážitok na celý život a pre mňa táto dotyčná bola jednoznačne kráľovnou večera. Bolo to veľmi vzrušujúce a pocit, že to nezažije každý muž je tiež vzácny. Dalo by sa to prirovnať k tomu, ako keď máte pannu,“ otvorene priznal Rasťo (40).