Presunúť na hlavný obsah

Dnešné dvadsiatky sú úplne niekde inde: Muži prezradili, aké sexuálne praktiky na nich použili, aby si získali ich pozornosť

Sex

Majú oveľa väčšie sebavedomie, bohatšie skúsenosti a absolútne žiadne zábrany. Čo všetko prezradili muži o dnešných dvadsiatkach?

Doba je iná a možno sa budete čudovať, aké skúsenosti majú v súčasnosti chlapi s mladými slečnami. Sú oveľa viac skúsenejšie, majú prehľad o všetkých možných sexuálnych praktikách a tým sú aj oveľa prefíkanejšie. Svoje by o tom vedeli rozprávať muži, ktorých či už večer v meste, na firemnom večierku alebo na služobke zrejme nič neprekvapí. No a o tom, že polovica afériek sa odohráva v našich mobiloch ani nehovoriac.

Čítajte tiež: Ako často majú sex skutočne šťastné dvojice? Stotožňujete sa s týmto výsledkom?

 

„Každý chlap sa poteší ženskej náklonnosti, navyše, ak je krásna. Keď som raz večer išiel z firemnej párty s kolegyňou v taxíku, drinky sa na nej podpísali v podobe povoľnosti a tak si dovolila oveľa viac ako v kancelárii. Rukou mi začala zliezať priamo do rozkroku a svojimi ladnými pohybmi doslova provokovať. Vôbec jej nevadilo, že vpredu sedí šofér, na rozdiel odo mňa. Zaplať pán Boh, že tam sedel, inak by som jej sebavedomiu a vzrušujúcim dotykom asi ťažko odolával. Nebudem klamať, že v tú noc som ju pri zaspávaní nevedel dostať z mysle. Som však ženatý a asi všetko malo byť tak, ako bolo. Vo firme „našťastie“ pracovala len pol roka a tak sme sa potom už nikdy nevideli,“  prezradil Peter (39).

„Často chodievam na služobky do zahraničia a spoločnosť nám robia tlmočníčky. Doba sa posunula a firma nám dáva čoraz mladšie baby, čomu sa my s kolegami samozrejme tešíme, aspoň máme príjemnú spoločnosť. Raz po večeri sme išli do baru na drink a zhodou okolností tam boli aj sexi tanečnice. Brali sme to všetko ako zábavu, no povedali sme si, že ideme ešte na hotel ku kolegovi na izbu, kde sme popíjali šampanské aj s dievčatami. Ani neviem, ako k tomu došlo a zrazu sme hrali hru na vyzliekanie. Baby absolútne nemali zábrany sa pred nami bozkávať a v ten moment sme si to s kolegami fakt užívali. Nemali sme v pláne vyhľadávať v ten večer ženskú spoločnosť, ale musím povedať, boli také skúsené, že nás svojimi ženskými zbraňami totálne dostali. Ja som si nechal blondínku a kolega siahol po brunetke, ktorú si každý potom užil na izbe. Keďže som rozvedený, do môjho života to vnieslo príjemné vzrušenie,“ hovorí Marek (41).

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

 

„Ženy po mne vždy išli a dá sa povedať, že ony balili skôr mňa než ja ich, aspoň väčšina z nich. Neviem si to veľmi vysvetliť, nič také extra som nerobil. O to viac ma prekvapilo, koľko z nich je  ochotných posielať mužovi správy, či už na mobil alebo na internete a doslova sa podsúvať, najmä baby okolo dvadsať. Bežne posielajú fotky v spodnej bielizni, ale aj úplne hore či dole bez. Dokonca mi raz jedna v snahe zaujať nakrútila aj amatérske zábery. Samozrejme, pozrel som si to, ale nemal som záujem. Nikdy by som s takouto ženou nechcel vzťah. Mladé baby si dnes vôbec neuvedomujú riziko toho, čo muž môže s takýmito nahrávkami urobiť a zneužiť to. Nie je to môj prípad, ale s takýmto správaním nie je vylúčené, že už na niekoho takého aj natrafili. Vidno na nich, že majú toho veľa napozeraného. Dnes v čase internetu a dostupnosti vecí, ktoré kedysi boli len tabu alebo v pánskych časopisoch vidno, že mladé baby to doslova berú ako formu vzdelávania sa v tejto oblasti. Sú skúsenejšie ako tridsiatničky a to len dovŕšili dvadsať,“ odhalil svoju skúsenosť Robo (37).