Presunúť na hlavný obsah

Cesta do hlbín mužskej duše: Takto chlapi krok po kroku zisťujú, či ste pre nich skutočne tá pravá

Partnerské vzťahy

Vzťahy veru nikdy nie sú úplne jednoduché. A pokiaľ v nich ide o lásku, platí to dvojnásobne. Viete však, čo si muži všímajú ešte predtým ako sa rozhodnú dať vášmu spolužitiu "zelenú"?

Kým sa muž rozhodne urobiť zásadný a krok a začne so ženou žiť, veľmi dobre si ti zváži. Chlapi totiž majú niečo spoločné. Boja sa záväzkov. Teda drvivá väčšina určite. Samozrejme česť výnimkám. Ak však ten váš vyvolený patrí skôr k tým opatrnejším, pozrite sa, čo všetko sleduje, než si vás nasťahuje k sebe domov. 

Neprehliadnite: Ani po roku sa ku mne priateľ nechcel nasťahovať: Ako dôvod uviedol niečo, čo ma šokovalo

Pozorne sa zamýšľajú nad tým, či robíte veci z povinnosti alebo lásky

Áno, je to tak. Toto je pre mužov nesmierne dôležité. Od začiatku si všímajú ako pristupujete nielen k nim, ale aj k povinnostima v domácnosti.

Chlapi totiž veľmi rýchlo odhalia, či niečo robíte len naoko alebo to z ozajstnej lásky. A veľmi im na tom záleží, aby to išlo z vášho vnútra. 

Či mu nechávate dostatočný osobný priestor na realizáciu

Pre mužov je osobný priestor podstatný. Potrebujú istú dávku slobody, či už sú vo vzťahu alebo nie. Hoci vás milujú, chcú aj čas samy pre seba.

Ak to dokážete pochopiť a nedusíte ho od začiatku nejakými pravidlami, príkazmi, či zákazmi, ste na správnej ceste ako si ho udržať. 

Prečítatje si: Ženy mužov v nevere dobiehajú: Klára zistila, že ju muž podvádza, a tak vymyslela rafinovaný spôsob, ako to otočiť

Sleduje, či vám nechýba entuziamus a optimizmus

Žena by mala byť nežná, láskavá, milá, plná pochopenia a optimizmu. Aspoň v ideálnych predstavách mužov určite. Samozrejme nemusí to byť na dennom poriadku, avšak toto sú vlastnosti, ktoré by vám nemali chýbať. Muž v žene nevyhnutne potrebuje podporu a pochopenie.

Vtedy sa oveľa ľahšie zvládajú vo vzťahu aj nedorozumenia a dorbné škriepky. Práve preto na tom našim polovičkám tak záleží. 

Čo je podľa Vás pre mužov najdôležitejšie?

spolu hlasovalo 235 ľudí

- Najčítanejšie -