Presunúť na hlavný obsah

Ženy mužov v nevere dobiehajú: Klára zistila, že ju muž podvádza, a tak vymyslela rafinovaný spôsob, ako to otočiť

Partnerské vzťahy

Dokonca aj nevera môže mať svoje pozitíva. Hoci na začiatku to tak samozrejme nikdy nevyzerá.

Zmena prichádzala postupne

Tie z nás, ktoré si prešli neverou dobre vedia, že je to niečo, čo vás vo vzťahu zradí a bolí oveľa viac, ako čokoľvek iné. Odrazu si človek pripadá, že žil s niekým, koho vlastne vôbec nepoznal. Zdá sa vám, že mesiace, prípadne roky ste mali po boku niekoho cudzieho. Odrazu sa ocitnete v inej dimenzii. Vo svete, do ktorého ani nepatríte.

A o to náročnejšie to je, ak zistíte, že tou ”druhou” v živote vašej polovičky ani zďaleka nebola len jedna žena. Presne týmto si prešla Klára. Dostala od života lekciu, ktorá bola bolestivá, no o to viac ju paradoxne posilnila.

Napokon sama svojmu mužovi ukázala, aké je to ocitnúť sa na druhom brehu. Lebo, či si to pripúšťame alebo nie, v otázkach aférok, môžeme pokojne sekundovať chlapom. 

Ani nie po troch rokoch manželstva sa jej muž zmenil. Prichádzalo to postupne a trvalo to približne pol roka. Najskôr začal každé ráno behávať, o týždeň na to, k tomu pridal večerné hodiny vo fitku s trénerom. No a o mesiac zase box. Klára si to vysvetľovala tým, že potrebuje priestor pre seba. No postupom času si začala uvedomovať, že čoraz viac času trávi po práci sama. Alan prichádzal domov pravidelne po desiatej večer. ”Každý jeden večer som trávila sama, priznám sa, že snáď nikdy v živote som sa necítila osamelejšia ako v tomto období. A tak som začala pátrať.” 

Klára zistila, že hoci ranný beh aj ranným behom bol, večerné fitko veru nie. V tom čase sa jej muž stretával s rôznymi ženami. Brával ich na spoločné večere, masáže, do kina, či na nákupy. 

”Áno, tušíte správne, sledovala som ho. Presne 14 dní. A bilancia? Každý večer, iná žena. Bola som v šoku. Sklamaná a smutná zároveň. Pripadala som si, ako v zlom sne. Nikdy by mi ani len nenapadlo, že niečoho takého je schopný chlap, ku ktorému si každý večer ľahnem do postele.”

Zo začiatku vás to položí, potom sa to stane hnacím motorom

Hoci väčšina žien by sa s takýmto mužom okamžite rozviedla, Klára to neurobila. "Rozhodla som sa s ním zostať. Chcela som, aby aj on zistil, aký je to pocit, keď vám niekto takýmto spôsobom ublíži. A bez toho, aby som mu povedala, že niečo tuším o jeho aférkach, som sa začala stretávať s rôznymi mužmi. Išlo čisto len o kávičky a nevinné večere. Všetko som vždy pripravila tak, aby na to Alan prišiel."

"Rovnako ako ja, mi to však nepovedal. Ale stalo sa niečo zásadné. Hneď, ako odhalil moju fingovanú neveru, prestal sa stretávať s kýmkoľvek. Chodil načas domov, bol pozorný a veľmi citlivý. Aj keď nám takmer nikto po tomto nedával šancu, dodnes sme spolu."

- Najčítanejšie -