Presunúť na hlavný obsah

Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Sex

Muži nie sú tak komplikovaní, ako by sa mohlo zdať. Vo výsledku si nepotrpia na okato sexi a vyzývavé kúsky, ako si myslia mnohé ženy.

Čo naozaj vzrušuje mužov? Otázka, na ktorú chce poznať odpoveď nejedna žena. No namiesto toho, aby sa na to opýtali, radšej zotrvávajú v mylnom presvedčení, že to vedia. Ale vedeli ste, že muži si potrpia aj na obyčajnejšie veci, ako luxusné krajkové nohavičky? Napríklad na tieto:

Prečítajte si: Výzor a sex nie sú pre dnešných mužov úplne všetko: Pre toto najčastejšie končia v náručí inej ženy

Na dievčatko

Nevinný look doplnený zapletenými vrkočmi. Áno, aj táto naozaj bežná vec dokáže každého chlapa dostať do varu. "Milujem, keď priateľka príde za mnou nahá len s dvomi zapletenými vrkočmi. Je to mix ženskosti a nevinnej lolitky, čo sa musí páčiť každému chlapovi. Navyše, také dva vrkoče dokážu byť pri niektorých polohách tiež na úžitok," prezradil Martin. 

Pančuchy

Ďalšia vec, ktorú máte určite doma, no na sexuálny účel vás ju asi nenapadlo využiť. Pritom to nemusí byť žiadny špeciálny model. Obyčajné telové alebo čierne pančuchy majú tiež veľkú moc. "Mojou veľkou úchylkou sú pančuchy. Obyčajné, hladké, bez vzorov, natiahnuté na nahom tele. Pokojne aj tie najlacnejšie. Predstava ako ich partnerke roztrhám na zadočku ma vždy privádza do varu," zdôveruje sa Andrej. 

Neprehliadnite: Začala som si s priateľom mojej dcéry: Nikdy sa to síce nedozvedela, no náš vzťah to aj tak poznačilo

Krémy a oleje

Už sme vám písali o tom, že muži si naozaj potrpia na hebkú pokožku. To ich vlastne v posteli zaujíma viac, než vaša celulitída či faldík na bruchu. Potvrdil nám to aj Ján. "Hebké ženské telo je najviac. No ešte viac je pre mňa pozerať sa, ako sa po sprche moja žena olejuje alebo krémuje. A hneď potom si taká hebká a voňavá na mňa ľahne. Jednoduchá predohra, ktorá funguje na každého chlapa."

Nahota

Neposlednom rade netreba zabúdať aj na tú najbežnejšiu vec. Nahotu. Nie len pri sexe. Muži obdivujú sexi sebavedomé ženy, ktoré dokážu len tak nahé pobehovať. "Keď sa vraciam domov z práce a vidím moju priateľku len tak nahú pobehovať po našom byte, dokáže ma to rýchlo navnadiť. Aj keď som bez energie. Veď predsa nie je krajší pohľad na ženu, ktorá je sebavedomá a nebojí sa ukázať svoje telo aj za denného svetla," uzatvára Michal. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj manžel mal popri mne tri ďalšie bokovky: Až keď som pochopila túto jednu vec, dokázala som sa s tým vyrovnať