Presunúť na hlavný obsah

Vykašlite sa v posteli na postavu, dôležitejšie je to, čo s ňou dokážete: Tieto ženy vedia s mužmi dokonale manipulovať

Sex

Čím skôr pochopíte, o čo mužom v posteli ide, tým menej riskujete, že to váš chlap bude hľadať v posteli cudzej ženy. Vykašlite sa však na postavu, oveľa dôležitejšie je to, čo s ňou dokážete.

To, čo najčastejšie ženy riešia, je jednoznačne postava. Kedykoľvek a kdekoľvek. Výnimkou nie je ani posteľ a to aj napriek tomu, že žiadny chlap nechce počúvať o tom, čo jej na svojom tele nevyhovuje a už vôbec sa nechce riešiť utešovanie v zmysle, že vyzerá skvelo. Jednoducho obohratá pesnička, ktorú ženy akosi nechcú pochopiť. 

Oveľa dôležitejšia ako vzhľad vašej postavy je to, čo vysielate navonok. Ženy, ktoré sú so sebou spokojné, vysielajú svojím telom tieto signály, ktoré v mužoch evokujú túžbu, o to viac, ak tieto signály majú sexuálny podtón. Čo si teda chlapi všímajú viac ako proporcie postavy?

Čítajte tiež: Bol bohatý a budúcnosť s ním vyzerala sľubne: Keď som sa mala k nemu nasťahovať, čakal ma pekný šok

Ohybnosť a ladnosť ženských kriviek 

Presne tak, je to ohybnosť a pružnosť tela. Len si všimnite, koľko žien, ktoré vyzerajú na pohľad tip top ako najväčšie krásky, v konečnom dôsledku v posteli pôsobia úplne stroho a strnule. Podľa polohy, akú zaujme je ihneď na prvý pohľad jasné, aký postoj má k svojmu životnému štýlu, ako takému. A presne toto si muži všímajú oveľa viac. Vnímajú, ako veľmi poznáte svoje telo, ako s ním viete narábať a čo viete svojimi pohybmi dosiahnuť. Sami chlapi sú z niektorých žien potom prekvapení, no a z niektorých aj sklamaný. Pekný vzhľad sa teda nerovná posteľová kráľovná. V tom vás vyvedie z omylu hneď niekoľko mužov.

„Mal som priateľku, ktorú mi závideli všetci moji známi. Na pohľad to vyzeralo, že nám to klape a asi by nikomu nenapadlo, že mať po svojom boku takú kočku môže v skutočnosti znamenať aj to, že nie ste úplne šťastný. Mala postavu ako modelka, všetci ju za ňu obdivovali, no v posteli bola nehybná. Napriek tomu som sa nedokázal vzrušiť tak, ako pri iných ženách, ktoré jej vzhľadom síce nesiahali ani po členky, ale vedeli s telom doslova divy. Nechcel som, ale napokon som jej párkrát zahol a náš vzťah nemal ďalej perspektívu, nikdy som jej to však nepovedal, mal som ju rád, nechcel som jej ublížiť,“ otvorene priznal Andrej (41).

Žena, ktorá dokáže dať najavo, ako veľmi si užíva sex a pobyt v posteli, je automaticky vzrušujúcejšia o 180 stupňov viac. Milujem ženy, ktoré dokážu vniesť istým spôsobom naivitu do postele a spojiť ju s dávkou sebavedomia v zmysle, že na nej vidíte, že sa chce s vami hrať. Stačí, keď sa ku mne doplazí a už ju z postele len tak nepustím. Páči sa mi, keď má žena krivky a keď si dokáže svoje telo rozmaznávať predo mnou aj sama. Hneď ma to potom láka vyskúšať a keď sa vie pekne vystrieť je to doslova najlepšia eufória, akú môže chlap v živote zažiť. Toho pohľadu sa jednoducho nedá nabažiť,“ neskrýval svoje pozitívne skúsenosti Robo (35).

Neprehliadnite: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

„Keď žena dokáže prekvapiť tým, ako k vám ako k chlapovi v posteli pristupuje, ihneď si získa  vašu  priazeň, na tom sa zhodneme asi všetci chlapi. Oveľa dôležitejšie ako samotný sex teda môže byť predohra, avšak taká, ktorú má v rukách žena. Hrá sa s vami, zvádza vás a svojimi pohybmi hypnotizuje. Žena, ktorá to dokáže, vás dokáže aj v bežnom živote dokonale zmanipulovať a vy urobíte všetko, čo jej na očiach vidíte. Je to ideálna kombinácia pre oboch. Aj preto milujem skúsenejšie a sebavedomejšie ženy,“ hovorí Kubo (33).