Presunúť na hlavný obsah

Tento typ žien dostane každého chlapa a je jedno, či je zadaný: Patríte medzi ne aj vy?

Partnerské vzťahy

Jednému typu žien podľahne takmer každý muž. Ich správanie sa totiž vyznačuje vlastnosťou, ktorá je pre chlapov neuveriteľne príťažlivá. Patríte do tejto kategórie aj vy?

Po čom muži túžia? Tak toto je večná téma nás žien. Viete však, aký typ žien majú najradšej? Zistili sme, pre koho sú ochotní opustiť aj dlhoročnú partnerku. A nie, nie je všetko o vzhľade. Nemusí mať tá dotyčná telo topmodelky, či dokonalú tváričku. Je to o niečom celkom inom. 

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Tento typ žien spĺňa aké si pomyselné "3P", na ktoré muži nedajú dopustiť. Sú pokojné, príťažlivé a mimoriadne pozorné

Muži milujú tajomstvá. Radi objavujú, skúmajú a práve preto ak ho chcete zaujať, v žiadnom prípade mu všetko o sebe neprezraďte hneď pri prvom kontakte. Presne tak to tieto ženy robia a sú si toho veľmi dobre vedomé, že to funguje. Ak majú totiž chlapi veci naservírované rovno na zlatom podnose, o chvíľu ich to prestane zaujímať. Takéto ženy sú záhadné a tajomné. Navyše muži veľmi citlivo vnímajú všetko, čo k nim vysielate. Práve preto sa nikdy nesnažia byť niekým iným, ale vždy zostávajú samy sebou. 

No a od prvého mometu chlapa počúvajú. Aj keď nehovorí o téme, ktorá nie je ich srdcovkou. Vedia, že záujem o toho druhého, je vždy nenahraditeľný. 

Sú aj veľmi zábavné a vtipné. Veľmi dobre vedia, že humor je pre mužov naozaj dôležitý. Nikto totiž nechce žiť so ženou, ktorá seba, či akékoľvek problémy berie príliš vážne. Nesťažujú sa neustále na niečo, ale na veci sa pozerajú s nadsázkou. A to je niečo, čo mnohokrát chlapi doma nemajú. Preto ak takúto ženu stretnú, je naozaj pravdepodobné, že ich osloví oveľa viac na to, aby to skončilo len pri nevinnom večernom drinku v bare... 

Neprehliadnite: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Dôverujete svojmu partnerovi absolútne bezvýhradne v tom, že by Vás nepodviedol?

spolu hlasovalo 666 ľudí

Nie
437

- Najčítanejšie -