Presunúť na hlavný obsah

Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Partnerské vzťahy

Rozprávkový život, za dverami ktorého bolo všetko inak. Môj muž miloval inú ženu a ja som s tým už nevedela ďalej žiť.

Ten pocit by nechcela zažiť žiadna žena. Vždy ma priťahovali starší muži, evokovalo to vo mne pocit bezpečia. S Jurajom sme mali šťastné manželstvo, hneď krátko po svadbe sa nám narodil syn. Myslela som si, že nás to ešte viac spojí, predsa len, Juraj dlho túžil práve po synovi. Kvôli svojim biznis plánom nemal v štyridsiatke žiadne deti, aj keď vystriedal veľa žien. Bola som jeho vyvolenou.

Prečítajte si: Znamenia zverokruhu, ktoré sú radšej single a ktoré vo vzťahu: Zistite, koho máte po svojom boku

Všetko sa začalo kaziť od tohto momentu

Spočiatku som si žiadnu krízu nepripúšťala, plnila som si všetky povinnosti dobrej manželky, partnerky, milenky, matky aj gazdinej. City môjho muža však neustále chladli a chýbali mi pri ňom emócie. Ak vám ich chlap neprejavuje, je jasné, že sa niečo deje. 

Takže som si postupne začala všímať jeho správanie a vo svojej hlave ho analyzovať. Všetko sa začalo stupňovať, keď sa mi v spoločnej domácnosti začal vyhýbať. Vždy keď som prišla domov, on odišiel. Keď som prišla večer do obývačky, ľahol si na druhý koniec odo mňa. Nebolo mi to príjemné, pretože inak sa správal ku mne milo. Vedela som však, že niečo za tým je. Nemala som však v sebe toľko odvahy, aby som sa to spýtala. Keď to tak bolo vyše mesiaca, musela som zakročiť a vedieť, v čom je problém. 

Manžel mi dal návrh

Juraj mi akoby sa nechumelilo ponúkol, či by sme nemohli zotrvávať ako rodina iba doma, aby to bolo pred naším synom v poriadku a inak by sme si každý žili svoj život. Ponúkol mi, že pokiaľ sme u neho v dome, vie sa o nás postarať a poskytnúť nám maximálny komfort. Má však jednu podmienku. Vo vedľajšej časti domu, kde je aj bočný vchod, by si nažíval s novou známosťou. Pred našim synom by sme to však tajili a tvárili sa, že si plníme úlohu rodičov tak, aby to nemalo na neho žiadny dopad.

Neprehliadnite: Spoveď podvedených žien: Takto prišli na to, že im je muž neverný, všetky sa zhodujú v jednej veci

Vedela som, že miluje inú, bola dokonca aj na našej svadbe

Už dlhšie som teda tušila správne, že ma nemiluje a nemohla to byť len hocijaká milenka, keď bol schopný dať takýto návrh. Chcela som vedieť, o koho ide. Najskôr mi to nechcel povedať, ale aby boli pravidlá hry férové, musel s tým von. 
Dotyčná osoba nebola žiadna cudzia neznáma žena. Bola to žena nášho kamaráta, ktorí nám boli dokonca na svadbe. Môj muž sa však do nej zapozeral a údajne v nej našiel všetko to, po čom v živote túži. Nedokázal mi to vysvetliť, iba tak, že si dovtedy myslela, že to našiel u mňa, ale mýlil sa. Nemal na to žiadny poriadny dôvod, iba ten, že srdcu jednoducho nerozkážeš. 

Bola to žena, ktorá stelesňovala dokonalosť. Nie však len vizuálnu, ale po všetkých stránkach. Nikdy neurobila žiadnu chybu, vždy bola veselá, šťastná, všetko brala s nadhľadom a všetky ostatné ženy sa v jej prítomnosti cítili ako bezvýznamné nudné a zbytočné bytosti. Všetci muži z nej boli namäkko, ale ona sa vždy tvárila, že má odstup. Bolo to klamlivé a práve moje manželstvo na to doplatilo.
Samozrejme, s pretvárkou pred naším synom som nakoniec nesúhlasila a už vôbec nie s tým, aby u nás žila. Požiadala som o rozvod a odsťahovala sa na istý čas aj so synom k mame.

Neskôr som sa však dozvedela, že to, čo môjmu exmanželovi údajne prekážalo bolo, že využívam všetok jeho luxus, ktorým nás dobrovoľne zahřňal. Nikdy som ho o nič neprosila, robil to sám od seba, o to viac ma takáto reakcia na moju adresu zarazila. A to, že mi vyčítal špičkový kočík pre naše dieťa a rôzne iné záležitosti ani nekomentujem. Akoby to bolo len moje dieťa...

Dokázali by ste tolerovať mužovi nový vzťah s tým, že bude daná žena u vás v dome žiť za cenu toho, že máte strechu nad hlavou?

spolu hlasovalo 1304 ľudí

Áno
101
Nie
1203