Presunúť na hlavný obsah

Vydala som sa za muža, ktorého som takmer nepoznala: Urobila som to z trucu kvôli tejto osobe

Partnerské vzťahy

Moja svadba bola z trucu. Áno - chcela som otrápiť jednu osobu. A tak som sa namiesto lásky vydávala z vlastnej zlosti.

Sama som uverila vlastnej neschopnosti

"S Rudom som sa zoznámila na firemnom večierku. Pracoval u nas nás na právnom, no veľmi som ho neregistrovala. Ja som na marketingu, takže do nejakého kontaktu sme príliš neprichádzali. Dali sme sa do reči a musím uznať, že sme si celkom sadli. Začali sme sa stretávať, no viac sme si rozumeli ako kamaráti."

Neprehliadnite: Z tohto typu žien majú muži najväčšie obavy: Zistila som to až potom, ako sa so mnou partner rozišiel

"Nijakú chémiu som medzi nami necítila. Všetko to skôr bolo na báze super priateľstva. No napriek tomu som s ním začala randiť. Nie však kvôli tomu, že by nás to k sebe ťahalo, no neustále som od mojej mamy počúvala, aká som vo vzťahoch neschopná, že si nikdy nikoho nenájdem, lebo mám na mužov prehnané a neprimerané nároky. A v podstate som jej v niečom aj uverila,” rozhovorí sa Izabela. 

Zväzok zo vzdoru

Ak  tieto veci počúvate dookola, nakoniec im veľmi ľahko uveríte. A tak sympatická blondínka začala v podstate podvedome od seba všetkých potenciálnych mužov na dlhodobý vzťah odháňať. No zároveň ju neuveriteľne vytáčali reči vlastnej mamy. Preto sa rozhodla na Ruda tak trochu zatlačiť. Pracovala veľmi intentzívne na tom, aby sa do nej zaľúbil. A naozaj jej to vyšlo. Po dvoch mesiacoch randenia, ju totiž požiadal o ruku. 

Prečítajte si: Najčastejšie chyby, ktorých sa ženy dopúšťajú v posteli: Áno, pre toto sme ochotní zmeniť partnerku, zhodujú sa muži

“Brali sme sa po 5 mesačnej známosti. Skutočne to išlo všetko extrémne rýchlo. No vedela som, že on ma ľúbi. Z mojej strany to však tak nebolo. No chcela som vlastnej mame dokázať, že si dokážem nájsť muža, ktorý si ma vezme. Áno, priznávam, vydávala som sa z trucu. No dnes už sú dva roky od našej svadby a musím uznať, že to bolo dobré rozhodnutie. Postupom času som sa do Ruda zaľúbila. A hoci to tak nebolo od začiatku, viem, že tento krok bol správny. A áno, láska môže prísť aj neskôr, v čase, kedy to najmenej čakáte."

Myslíte si, že takýto vzťah, ktorý nie je založený od začiatku na láske, môže fungovať?

spolu hlasovalo 410 ľudí

Nie
52

- Najčítanejšie -