Presunúť na hlavný obsah

Na svadbe mojej najlepšej kamarátky som sa vyspala so ženíchom: Dodnes som nenabrala odvahu povedať jej pravdu

Partnerské vzťahy

Zaradila som sa do kategórie žien, ktoré sama odsudzujem. Áno, sklamala som maximálne a na plnej čiare najlepšiu kamošku. No doteraz som nenabrala odvahu povedať jej to.

Lea o svadbe snívala od malička. Tešila sa na moment, kedy si konečne vezme muža svojich snov. S Teom sa spoznali tesne po výške a bola to veľká láska ako z romantického filmu. Do roka ju požiadal o ruku a presne na výročie zasnúbenia sa rozhodli povedať si áno.

Ako takmer každá žena, mala deň ”D” premyslený do najmenších detailov. Vedela presne akú chce výzdobu, aké kvety, šaty, dokonca sľub mala napísaný niekoľko mesiacov vopred. Cítila, že Teo je pre ňu ten pravý. So všetkými prípravami jej pomáhala najlepšia kamarátka, ktorá o ich vzťahu vedela všetko. 

Neprehliadnite: Náš sex sa stal po 5 rokoch naozaj nudný: Takto sa nám podarilo rozdúchať opäť iskru

”Bola som pri tom, keď sa dali dokopy, požiadal ju o ruku, pomáhala som jej s prípravami. A veľmi som jej to priala. A závidela zároveň. Nikdy som sama totiž na mužov šťastie nemala. A Teo bol naozaj výnimočný. Veľmi ju ľúbil. Presne po takej láske som aj ja sama túžila. Prisahám však, že to čo sa stalo som neplánovala a dodnes si to vyčítam. Bola to tá najhoršia vec. Najhoršia vec akú som najlepšej priateľke mohla urobiť."

Dodnes s tým vnútorne bojujem

V deň svadby pomáhala Timea prirodzene budúcim manželom aby všetko zvládli. Keď si povedali áno a zábava bola v plnom prúde, odišiel si Teo prezliecť košeľu. Timea mu išla pomôcť. A tam sa stalo presne to, čo sa stať nemalo. ”Neviem prečo, neviem vlastne ako, ale vyspali sme sa spolu. Stalo sa to. Jednoducho je to tak. Nedokázala som a v danej chvíli som ani nechcela tomu zabrániť. Bolo to rýchle, vzrušujúce, no stálo ma to viac ako som si myslela."

Mohlo by vás zaujímať: Manželka ma podviedla počas našej svadobnej hostiny: Prekvapí vás, ako si pozvala svojho milenca

"Dodnes sa nedokážem svojej najlepšej priateľke pozrieť priamo do očí. Hoci ona nič netuší, ja s tým musím žiť. A tým, že ju mám úprimne rada, o to viac ma to všetko mrzí. Len čas sa späť vrátiť nedá. Žiaľ.”

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus