Presunúť na hlavný obsah

Manželka ma podviedla počas našej svadobnej hostiny: Prekvapí vás, ako si pozvala svojho milenca

Partnerské vzťahy

Niektoré zážitky sú horšie ako hollywoodske béčkové filmy.

Občas stále nedokážem pochopiť, ako sa niečo takéto môže stať. Človek si myslí, že niečo podobné je možné len vo filmoch, a keď o tom číta alebo počuje, len nechápavo krúti hlavou. Zveruje sa Martin, ktorý má skúsenosť s naozaj bizarnou situáciou, ako ju on sám nazýva.

Dokonalosť? Skôr fraška

Každý, keď natrafí na niekoho, s kým chce stráviť celý život, má pocit, že človek po jeho boku je dokonalý. Prehliada akékoľvek znamenia, že veci môžu byť iné, lebo je zamilovaný. Rovnako to majú muži aj ženy. Práve muži sa snažia vnímať svoje partnerky ako nadpozemské bytosti, lebo sú priam chorobne zamilovaní. Nebol som iný. Veď prečo aj? Moja partnerka bola krásna, múdra, vtipný, sebavedomá. Vedela sa finančne sama zabezpečiť, moji priatelia aj rodičia ju milovali. A ja som bol presvedčený o tom, že som našiel tú pravú.

Prečítajte si: Dokázala som mužovi tolerovať neveru 10 rokov: Kým neurobil zásadnú vec, ktorú som mu nevedela odpustiť

Po roku "randenia" a bývania som ju požiadal o ruku a ona bez zaváhania povedala "áno". Do roka sme stihli vybaviť svadbu a ja som si myslel, že život  nemôže byť, no ehm... dokonalejší. Ale na moje prekvapenie, bola to skôr veľká fraška. Keď sa teraz nad tým zamyslím, malo mi napadnúť, že takáto dokonalosť neexistuje a vždy je niekde nejaký zádrheľ.

Dva kohúti na smetisku

S Danielou sme už na začiatku vzťahu viedli ten trápny rozhovor o svojich vzťahoch. Takže sme boli voči sebe vo všetkom úprimní, nikdy sme nepochybovali o tom druhom. Keď mi napísala, že má viac práce, musí zostať dlhšie, veril som jej, rovnako, keď mi povedala, že nečakane musí ísť na služobnú cestu. 

Mohlo by vás zaujímať: Mamičkin maznáčik, macho, či žiarlivec: Týmto typom mužov sa radšej vyhnite, nič dobré vás po ich boku nečaká

Vedel som, že má veľa mužských kamarátov, občas ma prepadla žiarlivosť, ale taká ta zdravá. Keď mi teda navrhla, že na svadbe nám fotky bude robiť jej dobrý kamarát Marcel, nenamietal som. Vedel som, že majú k sebe blízko, ale vždy mi argumentovala tým, že sa poznajú už dlho. I keď ja som s ním extra nevychádzal, rešpektoval som ho. Čím bližšie svadba bola, tým viac trávila čas práve s ním. Vraj dolaďovali detaily... Opäť som jej veril.

Nakoniec prišiel náš veľký deň. Obrad prebehol hladko, a na hostine sme sa konečne uvoľnili a začali sa tiež zabávať. Moja nová manželka možno viac. Po spoločných fotkách ju Marcel potreboval aj na samostatné portréty nevesty. To, že na chvíľu odišli, som teda bral ako normálnu vec. Keď sa však nevrátili do pol hodiny, poslal som družičku, nech ju hľadá. A aj našla. V posteli nášho apartmánu s Marcelom. Keďže jej družička bola moja sestra, nemohla mi to utajiť. Povedala mi to hneď, ako ich prichytila. Na moje veľké prekvapenie však Daniela nevyvádzala. Bola až strašidelne chladná a svoju neveru okomentovala "veď si to mohol tušiť". No ja blbec, netušil, bol som len zamilovaný...

Neprehliadnite: Máte smolu na mužov? Toto sú tri veci, kvôli ktorým si zväčša vyberáme tých nesprávnych

Žiadna druhá šanca sa nekonala. Na hostine sme síce zahrali divadielko, no na druhý deň sme šli hneď od seba.Ona je stále s ním. So svojim fotografom.

- Najčítanejšie -