Presunúť na hlavný obsah

Svadba, rozchod alebo nová známosť na obzore? Tieto štyri znamenia zažijú prelomový rok

Zábava

Nová dekáda so sebou prináša aj nové výzvy. Na koho čaká v roku 2020 rúško tajomstva a aké detaily by si mali tieto znamenia všímať?

Vstúpili sme do novej dekády, ktorej prelom sa nesie najmä v uzatváraní nefunkčných vzťahov a odvahe vstupovať do nových, a to s čistým štítom. Ste zvedaví, ktoré štyri znamenia by mali podľa konštelácie hviezd prejsť tými najväčšími zmenami?

Čítajte tiež: Kult mladosti sa postupne začína búrať: 60-ročné dámy a páni pózujú s gráciou a noblesou, získajú si aj vás

Rak upevní to, čím si nebol istý

Pre Raka bude tento rok veľkou výzvou, ktorá preverí, či dokáže ustáť kolísanie. Trpezlivosť je to, čo ho dokáže posunúť najďalej, ale ani to nie je zárukou šťastia. Rak by sa mal naučiť nespoliehať sa na druhých a nechcieť od nich, aby im zabezpečil šťastný život. Ten nastane v jeho živote až vtedy, keď pochopí jednu vec – sebaláska. Bez spokojnosti samých so sebou sa nikdy neposuniete vpred. Je to základný pilier úspechu ďalších vzťahov. Nehrňte sa do svadby len preto, že je to akási formalita. Nikto vás nedokáže urobiť šťastných, keď sa to najskôr nenaučíte vy sami. 

Lev je v ohrození rozchodu

Nevyspytateľnosť a zároveň pocit neohrozenia privedie Leva do nežiadúcej situácie. Áno, ani kráľ zvieracej ríše to nemá v živote stopercentne ako ustlané na ružiach. Tento rok by sa mal držať v úzadí a prehodnotiť svoje správanie. Pocit neúspechu a nenaplnenia pramení práve z jeho duše. 
Ak to nebude chcieť pochopiť, hrozí rozchod alebo odlúčenie s milovanou osobou. Je to pre neho rok, kedy by si mal preusporiadať priority a dôležité hodnoty v živote, na ktoré doposiaľ, tak povediac, kašľal. 

Panne môžu zazvoniť svadobné zvonce

Naopak, Panna má predpoklad na mimoriadne úspešný rok. Hviezdy sú jej naklonené a to aj preto, že posledné roky viedla zodpovedný prístup v duchu pomaly ďalej zájdeš. Vzťahy si stihla upevniť natoľko, že sa jej črtá na najlepšie časy, dokonca je v hre výrazný posun vpred a môžu zazvoniť svadobné zvonce či prísť prírastok do rodiny. 
Panna ešte nikdy nebola taká spokojná ako tomu bude tento rok a to sa odrazí aj na jej ďalších vzťahoch, pretože, ak to funguje doma, funguje to aj navonok.

Neprehliadnite: Zabudnite na postavu: Toto je detail, ktorý si na vašom tele muži pri sexe všímajú viac

Strelec môže stretnúť novú známosť

Tento rok praje aj Strelcovi a mal by mať otvorené oči všade, kam sa pohne. Čakajú na neho totiž veľké výzvy, úspech a dokonca aj nová známosť. Nesmie ju však prehliadnuť a premárniť svoju šancu, tá je vždy len „tu a teraz“.
Ak sa rozhodne vstúpiť do vzťahu, je dosť možné, že sa premení na veľkú lásku a to je to, po čom tajne túžil celý život. Hviezdy sú mu naklonené a má pred sebou naozaj niečo krásne. Samozrejme, ak sa na tom celom bude podieľať a tvoriť základy funkčného vzťahu. To však ukáže až ďalší čas.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus