Presunúť na hlavný obsah

Manžel odo mňa žiada v posteli jednu zvláštnu vec: Splnili by ste to svojej polovičke vy?

Partnerské vzťahy

Niekedy naše polovičky dokážu naozaj prekvapiť. A Simona presne vie, o čom to je. Jej manžel totiž od nej žiada jednu skutočne zvláštnu vec. Ako by ste sa zachovali na jej mieste?

Niektoré veci dokážu naozaj prekvapiť

”S Alexom sme sa dali dokopy veľmi rýchlo a snáď ešte rýchlejšie sme sa vzali. Naozaj to bolo niečo, čo prišlo spontánne, extrémne nečakane a celé to začalo ako veľké dobrodružstvo. V tomto duchu sa niesol aj náš vzťah. Vôbec mi to však neprekážalo. Obaja sme sa cítili dobre, spoločne sme si užívali život so všetkým, čo prináša. A aj napriek tomu, že sme sa poznali krátko, nebránilo nám to, aby sme si povedali ÁNO. Hoci to mnohí ľudia z nášho okolia nechápali, my sme to tak chceli a boli sme spolu šťastní. Nevšímali sme si rozdiely, ktoré medzi nami boli. Jednoducho sme v tomto smere zatvorili dvere a neriešili to,” rozrozpráva sa Simona. 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 znamení zverokruhu čaká v budúcom roku najviac zmien: Patríte medzi ne a na čo sa pripraviť?

No ako to už býva, keď prvotný ošiaľ a zamilovanosť opadne, nastupuje realita. A tá dokáže občas prekvapiť. Vôbec nemusí ísť o rozdielny pohľad na budúcnosť, pracovný život, ani sa do vášho života nemusí pripliesť niekto tretí. Občas aj taká vec ako sex, dokáže vzťahom skutočne zamávať. Najmä, ak zistíte, že nie ste úplne stotožnený s tým, čo od vás ten druhý vyžaduje. Niečo také sa stalo aj Simone. 

Neprehliadnite: Tieto 4 znamenia patria medzi najúspešnejšie: Koho čaká život presne podľa očakávania?

”Vedela som, že Alex vyrastal bez otca. Aj to, že bol veľmi fixovaný na svoju matku. Naozaj mali pekný vzťah, staral sa o ňu a urobil všetko, čo jej videl na očiach. Jeho postoj voči nej sa mi skutočne páčil. Bolo vidieť, ako si ju váži a že je pre neho dôležitá. Chodili sme k nej na návštevy každý víkend a my dve sme si celkom sadli. Vedela som, aký dôležitý je tento fakt pre Alexa, preto som si na tom nechávala záležať. No jeho lipnutie na mame začalo byť neúnosné. A prejavovalo sa tam, kde sa to naozaj nehodí.”

Prečítajte si: Do svojho nezáväzného sexuálneho partnera som sa zaľúbila: Pochopila som, že toto je jediné riešenie, ako z toho von

”Jeden večer, keď sme sa rozhodli urobiť si romantiku vo vani, požiadal ma o niečo netradičné. Chcel, aby som ho pri sexe oslovovala synček. Spočiatku som nevedela ako reagovať. Prišlo mi to zvrátené a zvláštne. Povedala som mu, že sa na to teraz necítim a nech to preberieme ráno. No ani vtedy som nevedela, ako s tým pracovať. On to bral úplne normálne a prirodzne, pre mňa je to niečo za čiarou. Ako by ste v takejto situácii reagovali vy? A dá sa to vôbec?"

Splnili by ste mužovi takúto požiadavku?

spolu hlasovalo 1534 ľudí

- Najčítanejšie -