Presunúť na hlavný obsah

Manželovi som nikdy nepovedala jednu vec spred rokov, ktorá súvisela s jeho rodinou: Dnes sa mi to takto vypomstilo

Sex a vzťahy

Naša známa Daniela si pred rokmi kusla do jazyka, lebo svojho nastávajúceho milovala, chcela si ho vziať a chrániť. Tak sa aj stalo a tajomstvo, ktoré sa týkalo jeho otca, ktoré ju počas rokov aj veľakrát umáralo, ostalo nevyzradené. Až donedávna a nakoniec z toho vyšla Daniela ako spoluvinníčka v očiach svojho manžela.

Môj svokor skrýval tajomstvo, ktorého som bola svedkom 

Daniela bola tesne pred svadbou so svojím snúbencom Rasťom svedkom nepríjemnej situácie, kedy prichytila svojho budúceho svokra s neznámou ženou v jednom hoteli, kde bola zhodou okolností ubytovaná aj ona: „Bola som na služobnej ceste v Poľsku, veľkou zhodou okolností alebo osudom bolo, že som tam uvidela v hotelovom bare svokra s nejakou mladou pipkou, ktorá sa k nemu evidentne lepila viac než bolo vhodné. Dokonca potom prišlo aj na náruživé dotyky a bozky už v podnapitom stave. Hodnú chvíľu som ich neveriacky sledovala, až kým ma sám svokor nezbadal a nezačal utekať mojím smerom. Len som tam stála ako prikovaná a počúvala od neho, že o tom, čo som videla nikomu nič nepoviem, inak môžem na manželstvo s jeho synom zabudnúť. Vraj on už nájde spôsob ako ma zdiskreditovať,“ objasňuje na úvod Daniela, ktorá bola z jeho správania celkom mimo, nakoľko vždy pred ňou a svojou rodinou vystupoval ako gentleman, dobre vychovaný, slušný otec rodiny a milujúci manžel. Sám Rasťo, jeho syn a jej snúbenec, k nemu skutočne vzhliadal, bol pre neho vzorom. 

Mohlo by vás zaujímať: S manželovým bratom mám spoločnú minulosť, o ktorej až donedávna nevedel: Mlčala som však kvôli tomuto

Z úcty a lásky k manželovi som sa rozhodla mlčať 

Po návrate domov nastali pre Danielu nepríjemné chvíle. Nechcela mať pred svojím budúcim manželom tajnosti a chcela byť k nemu úprimná, ale skutočne sa bála, že toto tajomstvo by jej Rasťa položilo. Že by mu tým veľmi ublížila. „Svokrových vyhrážok som sa nebála. No nechcela som poškvrniť obraz, ktorý mal Rasťo o ňom, preto som z úcty k budúcemu manželovi mlčala aj ďalšie roky, ktoré sme strávili už ako manželia,“ pokračuje ďalej. 

Čítajte tiež: Bola som jeho milenkou asi rok: Potom si ma našla jeho žena a prezradila tajomstvo toho, kto je vlastne jej muž

Myslela som si, že priznaním sa mi po rokoch uľaví, všetko som ešte zhoršila 

„Po rokoch sa o aférach svojho manžela nakoniec dozvedela aj moja svokra. Pamätám sa, ako prišiel Rasťo domov z práce a bol celý bez seba. Vraj mu dnes volala rozrušená mama, ako nachytala otca s milenkou niekde v meste. Vraj na verejnom mieste, aby ich všetci ešte aj videli. Rasťo bol z toho hotový. No ja som mu ešte pridala... Priznala som sa mu, že som o tom vedela už roky. Myslela som si, že sa mi konečne uľaví, a že on to pochopí, že som mlčala, aby som chránila jeho dobrý vzťah s otcom aj zvyšok jeho rodiny. On ma však obvinil, že som to pred ním tajila, že by chcel poznať pravdu a nie žiť vo falošnej ilúzii o otcovi dobrákovi a správnom chlapovi. Vraj ako mi môže veriť, keď ho klamem v takýchto dôležitých veciach?“ Opisuje nešťastnú situáciu Daniela ďalej. No nakoniec sama uznala, že by bolo bývalo lepšie, keby mu to hneď povedala. Teraz z toho vyšla ako spoluvinníčka jeho otca, keďže ho kryla.

Neprehliadnite: V jednu noc som našla v manželovom mobile desivé tajomstvo: Tento moment navždy zmenil náš vzťah

Nakoniec som si manželstvo zachránila

Trvalo skutočne dlhý čas, kým sa Rasťovi podarilo Daniele odpustiť jej zradu, pretože presne takto to vnímal. „A to som pri priznaní sa, že o tom viem, vynechala časť, že sa mi jeho ctený otec ešte aj vyhrážal, že keď mu to poviem, tak nás rozdelí. Potom, čo vysvitlo, že nešlo len o svokrovu jednorazovú neveru, ale že podvádzal ženu a rodinu celé roky a mal celý zástup mileniek, svokra trvala na rozvode. Samozrejme Rasťo stál po jej boku rovnako ako ja. Nakoniec ma môj manžel vzal na milosť a svokre nikdy nepovedal o tom, že som o tom vedela, teda prinajmenšom o tej jednej nevere. No boli to pre mňa krušné chvíle, keď som sama nevedela, ako to s mojím manželstvom dopadne,“ dodáva na záver svojho príbehu Daniela, ktorá dnes vie, že pravda bude v jej manželstve najdôležitejšia, hoci by aj ublížila.