Presunúť na hlavný obsah

Vlastná sestra ma takto potopila pred budúcim manželom: Na to, čo sa v ten večer udialo, asi nikdy nezabudnem

Sex a vzťahy

Anna bola presvedčená, že so svojou sestrou Júliou majú dobrý vzťah. Neboli síce dôverníčky jedna druhej, ale rozumeli si. To sa však zmenilo, keď priviedla domov svojho snúbenca a Júlia mu prezradila jednu vec z jej minulosti, po čom sa stalo toto...

Svoju minulosť som zatajila z tohto dôvodu

Anna nebola v ranej mladosti žiadne neviniatko. Plne si to uvedomovala, no rokmi sa zmenila a začala mať iné priority. Vystriedala veľa partnerov, ale s postupom času chcela len jedného, ktorý sa jej dostal pod kožu. Dnes z neho bol jej snúbenec Leo, ktorého skutočne milovala. „Práve preto som mu o svojej bujarej minulosti nepovedala. Bála som sa ako by to vnímal. Bála som sa, že by mi celkom nikdy neveril v otázke vernosti a nechcela som medzi nás postaviť tento múr. Povedala som si, že je to minulosť a tak by to malo ostať. Okrem toho, nikto, ani moji rodičia, nemali potuchy, čo som stvárala ešte počas výšky. Jedna osoba to vedela, ale jej som verila... Bola to moja sestra Júlia, no radšej som to robiť nemala,“ začína svoje rozprávanie Anna.

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod miesto svadby: Môj partner ma z istého dôvodu vymenil za ženu, ktorú som po jeho boku čakala najmenej

V ten večer sestra predviedla svoje vystúpenie

V ten večer, keď sa Anna rozhodla usporiadať večeru pre svoju rodinu, aby im oznámila tú radostnú novinku, že ju Leo požiadal o ruku, bol nakoniec jednou veľkou katastrofou. „Najskôr všetko prebiehalo v poriadku a akonáhle sme rodičom a mojej sestre oznámili, že sa budeme už čoskoro brať, moja sestra predviedla svoje vystúpenie, na ktoré musela skutočne dlho čakať. Vraj nám gratuluje a je skutočne rada, že som po rokoch konečne dostala rozum. Vraj neverila, že po tých všetkých chlapoch, s ktorými som bola, si nájdem konečne aj nejakého normálneho a budem mu chcieť byť verná do smrti,“ pokračuje v opise toho nešťastného večera Anna, ktorá len neveriacky krútila hlavou, prečo sa jej sestra s týmto rozhodla vyrukovať práve teraz.

Čítajte tiež: Toto mi manžel povedal len pár dní pred svadbou. Dodnes ľutujem, že som nepočúvla svoj vnútorný hlas

Sestra ma potopila pred rodičmi aj budúcim manželom

Annini rodičia boli v šoku z toho, čo počujú a Leo zostal rovnako celkom nemo na Annu len pozerať. Než stihla čokoľvek povedať, jej sestra sa ozvala znova a zaklincovala svoj nechutný výstup ďalšími slovami: „Obrátila sa na Lea a povedala mu, vraj mu úprimne želá veľa šťastia, lebo pri mne jeden nikdy nevie. Vraj by o tom vedeli moji bývalí rozprávať a ešte kadečo iné. Ale prisahám, že toto som už ani nevnímala, pretože Leo sa na mňa pozrel a spýtal sa, či ej to všetko pravda. Nemohla som mu klamať a pred rodičmi som len prikývla na slová svoje sestry Aj keď to vylíčila nepomerne horšie než to bolo. No stačilo to na to, aby Leo zobral nohy na plecia. Snažila som sa ho zastaviť a vysvetliť mu to, ale márne. Vraj si o mne myslel niečo iné a nevie, či ma dokáže brať aj s mojou minulosťou a potrebuje premýšľať,“ hovorí Anna, ktorá videla, že teraz to nemá zmysel.

Neprehliadnite: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Vraj som si nemohla myslieť, že mi vždy bude všetko vychádzať

Tak sa vrátila do svojho bytu a spýtala sa sestry, prečo jej to urobila. Vraj dostala len to čo si zaslúžila. „Vraj som si nemohla myslieť, že mi všetko bude vychádzať akoby nič. Vraj sa celý život tvárim ako neviniatko a aj naši ma mali vždy za anjela a ešte by som mala získať aj takého chlapa ako je Leo? Vraj bolo správne, že sa dozvedel o mojej minulosti. Že mu vlastne pomohla...“ opisuje Anna, ktorá si tento večer takto rozhodne nepredstavovala. Vedela, že z časti to bola jej vina, lebo mala byť úprimná hneď na začiatku, ale od sestry to bol riadny podraz. Dokonca jej pokazila aj vzťah s rodičmi a Leo? Ten sa doposiaľ neozýva, z čoho je Anna skutočne nešťastná.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus