Presunúť na hlavný obsah

Odhalil mi tajomstvo zo svojej minulosti: Bol to rozhodujúci fakt, ktorý ma presvedčil, že od takého muža ruky preč

Sex a vzťahy

Lýdia na začiatku svojho vzťahu s Pavlom nechcela zachádzať do podrobností ohľadom svojej minulosti. Potom sa ich vzťah stal vážnym a ona si povedala, že je na čase oboznámiť ho s jednou vecou, na ktorú nebola hrdá. Na oplátku jej prezradil svoje tajomstvo, to však rozdýchať nedokázala.

Na začiatku vzťahu neprezradíme všetko, hlavne to negatívne

Naša známa Lýdia tvorila pár s Pavlom už viac než pol roka: „Poznáte to... Na začiatku vzťahu sa hráte na trocha záhadnú, nechcete o sebe prezradiť všetko a už vôbec nechcete vyjsť na svetlo s tajomstvami, ktoré neviete, ako dotyčný prijme, pokiaľ je to ešte celé také krehké a váš vzťah nestojí na pevných základoch,“ opisuje, pričom aj ona mala jednu vec na srdci, ktorú mu časom chcela prezradiť, aby v budúcnosti predišla tomu, že by jej to mohol vyčítať. Tak počkala na správnu chvíľu, ktorá ako dobre všetky vieme, v  skutočnosti ani neexistuje, ale nabrala odvahu.

Mohlo by vás zaujímať: Bola som jeho milenkou asi rok: Potom si ma našla jeho žena a prezradila tajomstvo toho, kto je vlastne jej muž

Počas zahraničnej stáže som sa kvôli peniazom dala nahovoriť na toto

Raz večer, ako tak sedeli pri pizzi a pohári dobrého vína pri filme na gauči v jej byte, sa k nemu obrátila so slovami, že mu potrebuje zo svojej minulosti niečo prezradiť. Vraj sa trocha obáva, ako zareaguje, ale dúfa, že mu to nebude prekážať do takej miery, že by to ohrozilo ich pekný vzťah: „Povedala som mu, čo ma ťažilo už od vysokej školy celé roky. V čase, keď som sa raz dostala na jednu stáž do Holandska ako študentka vysokej školy, prejavil o mňa sexuálny záujem môj vtedajší zahraničný šéf. Ponúkol mi, že si môžem prilepšiť, ak mu budem poskytovať aj iné služby. Keďže bol v stredných rokoch, sexi a mne sa vtedy peniaze naviac skutočne zišli, urobila som to. Ľutovať som to začala až rokmi, pretože nebolo správne sa takto zachovať, dnes to viem a dúfam, že si o mne nepomyslí, že som preto ľahká žena. Tiež som mu prízvukovala, že sa za to hanbím a nikdy viac som niečo také neurobila,“ opisuje nám Lýdia, ktorej sa dostalo rovnako pravdy aj od svojho partnera. Jej pravdu Pavol prijal celkom pokojne, vraj každý robí chyby a on to berie ako jej minulosť a na oplátku jej chce prezradiť niečo z tej svojej.

Čítajte tiež:  Po rokoch sa mi muž priznal s týmto nechutným tajomstvom: Keď som zistila, kto ešte je v tom namočený, omdlela som

Z jeho pravdy som bola celkom rozčarovaná a nespoznávala som ho

Lýdii odľahlo a z Pavlovej pravdy si nerobila ťažkú hlavu, až pokým si ju nevypočula a celkom ju to nedostalo: „Prezradil mi tiež svoje tajomstvo z čias, kedy bol ešte len prvákom na vysokej škole. Vraj s ním po jednej spoločnej noci zostala jedna spolužiačka tehotná. Keď mu to oznámila, nevedel čo robiť, pretože to bol ešte len prvý ročník a ani jeho rodičia by to nepredýchali. Niečo mal však našetrené z predchádzajúcich brigád zo zahraničia a rozhodol sa, že bude najlepšie, keď dotyčná pôjde na potrat a on jej dá peniaze. Ona však podľa jeho slov odmietla toto riešenie, že to nemôže urobiť, lebo je to hriech a on na to, že ak si to nedá vziať, nech s jeho pomocou neráta. Nechcel to dieťa, pretože by všetko skomplikovalo. Vraj  hneď na to prerušila štúdium a odišla do rodného mesta a už je to skoro 10 rokov,“ priznal sa Lýdii s týmto svojím tajomstvom, ktoré však nevedela rozdýchať.

Neprehliadnite: Manželka mi zatajila svoju minulosť: Kým som sa dozvedel celú pravdu, ocitol som sa s inou ženou v posteli

Nakoniec som pochopila, že s takýmto chlapom budúcnosť nevidím

Lýdia sa spýtala, či sa svoje dieťa niekedy pokúsil vyhľadať, či vôbec vie, ako žijú, čo s nimi je, či nepotrebujú pomoc. Jeho odpoveď  ju úplne zarazila. Takéto vyjadrenie od neho nečakala: „Vraj nie, lebo to nie je jeho rodina. Vraj to bola len nešťastná náhoda, ktorá by mu skomplikovala život a on je teraz tam kde je aj vďaka tomu, že sa vtedy do celej situácie nedal zmanipulovať. Vraj dotyčná dobre vedela, že s ňou nič nechce viac mať, že by si ju preto nevzal a rozhodne sa nechcel taký mladý stať otcom. Vraj to už nie je jeho starosť,“ pokračuje v rozprávaní Lýdia, ktorá sa nestačila diviť, s akým mužom to vlastne žije. Skutočným bonbónikom bolo, keď sa ho spýtala, či by sa tak ľahostajne zachoval aj k ich deťom. Na čo jej on s výsmechom odpovedal, že vraj si nemyslela, že by chcel mať on niekedy deti. „No ja som deti vždy chcela, len on to nevedel, lebo sme sa za toho pol roka o tom ani raz nerozprávali. No po tom všetkom, čo som si vypočula mi bolo jasné jedno. S týmto chlapom nielenže deti nechcem, ale ani spoločnú budúcnosť,“ dodáva na záver sklamaná Lýdia.