Presunúť na hlavný obsah

Celý život som bola s nesprávnymi mužmi: Toho správneho som paradoxne stretla na tomto najnezvyčajnejšom mieste

Partnerské vzťahy

Diana nemala šťastie na vzťahy. Každý muž v jej živote sa najskôr javil ako ten pravý, s ktorým bude šťastná, nakoniec to bol len ďalší omyl. Keď už strácala nádej, objavil sa jeden, ktorý bol celkom iný a ten si ju získal práve týmto.

Prvý ľúbostný trojuholník s alkoholom

Ľúbostný život našej známej Diany bol jedna katastrofa. Prvý vzťah sa javil ako ten osudový až do chvíle, keď do ich života nevstúpil tretí element, alkohol. Bol milý, láskavý, boli šťastní, vyzeralo to na peknú budúcnosť, v tom stratil jedného dňa prácu, začal sa cítiť menejcenne, nemohol uniesť, že je zase na nule a musí sa začať kariérne obzerať iným smerom: „Namiesto toho, aby sa vzchopil, sa prejavil ako slaboch, ktorý našiel vykúpenie v alkohole. Keď sa v dôsledku opileckého ošiaľu zahnal na mňa rukou a ja som sa uhla, vedela som, že toto je hranica. Otĺkať sa nenechám,“ opisuje svoju prvú ľúbostnú skúsenosť naša známa.

Mohlo by vás zaujímať: Po desiatich rokoch som zistila, že môj manžel je homosexuál. Tieto náznaky som ignorovala

Druhý ľúbostný trojuholník s egom

Dianin druhý partner sa javil celkom iný. Diana si už chcela dať pozor na to, aby to nebol slaboch, ktorý sa nevie pozbierať zo zlých skúseností a Roman ním rozhodne nebol. No namiesto toho po čase zistila, že niečo nie je v poriadku s jeho egom. „Bolo privysoké... Cítil sa nadradený nad každým, cítil sa krásnejší než iní, mal potrebu sa vystatovať dokonca nado mnou. Nakoniec som sa cítila tak, že mu mám byť ešte aj vďačná za to, že si je so mnou. Ale tak zle som na tom ešte nebola. Našťastie som vždy mala šiesty zmysel alebo skôr zdravý rozum, ktorý mi napovedal, kedy je na čase vycúvať z nezdravého vzťahu a za to som bola vďačná,“ pokračuje v rozprávaní Diana.

Čítajte tiež: V našom manželstve som sa vždy cítila neatraktívna: Takto môj muž roky šliapal nenápadne po mojom egu a sebavedomí

Potom som stretla muža, ktorého život dával zmysel

„Neviem, či to bola náhoda alebo osud, ale budiš... Oslovil ma uprostred preplnenej ulice v najväčšej zime mesiac pred Vianocami, krásne sa usmial, podal mi do rúk akýsi leták a prosil ma o pomoc. Tomu papieru som v tom momente nevenovala žiadnu pozornosť, za to jeho láskavým očiam všetku. Keďže mi neschádzal z mysle, rozhodla som sa navštíviť zariadenie, ktoré bolo opísané na letáku. Išlo o občianske združenie, ktoré pomáhalo slabším. Prišla som na adresu na letáku a hoci som neverila, skutočne som ho tam našla,“ hovorí naša známa, ktorá si to namierila priamo k nemu a oslovila ho. Pamätal si ju, čo ju potešilo a odvtedy začali spolupracovať. Vysvetlil jej, v čom spočíva táto charitatívna práca, o čo sa snažia. Nakoniec vysvitlo,  že to je jeho projekt, ktorý vymyslel, pretože jeho malej firme sa pomerne dobre darí a mal pocit, že by mal urobiť niečo užitočné. Takže okrem práce je jeho životom jeho združenie, ktorému venuje všetok zvyšný čas, ako nám prezradila Diana.

Neprehliadnite: Skutočnú lásku som vymenila za peniaze: Opustila som muža, ktorého som milovala, kvôli túžbe po luxuse

Rozšíril mi obzory, urobil zo mňa lepšieho človeka

Trvalo to ešte pár mesiacov, predsa len Diana sa už nechcela pomýliť, ale pri spoločnej práci zistila, že Šimon je skutočne dobrý človek s ušľachtilými cieľmi, ktorý na sebe pracuje a vďaka nemu sa aj ona sama stala lepším človekom: „Rozšíril mi obzory, ukázal, že práca pre druhých ľudí má skutočný význam, keď ju robíte z úprimného záujmu a chuti. Ukázal mi, aký dokáže byť váš život naplnený aj inými vecami ako len záujmom o svoju osobu a svoje potreby alebo nenaplnené ideály. Tým ma dostal... Veľmi sme sa zblížili, no čakal som na to, že sa vyjadrí prvý. Hoci mu to troška trvalo, stalo sa, dnes tvoríme pár už dva roky a až na malé veci, ktorými ma niekedy vytáča ako každý muž, nemá chybu,“ priznáva Diana s úsmevom na perách.