Presunúť na hlavný obsah

Zatajil mi, že je ženatý a ja som sa s ním prestala stretávať: Osud to však zariadil inak a po 2 rokoch nastal zlom

Sex a vzťahy

Silvia pred rokmi stretla muža, ktorý jej dokonale pomotal hlavu. Keď vysvitlo, že je ženatý, celkom ju to položilo. Odišla z práce, zmenila bydlisko, dokonca sa neváhala presťahovať. Napokon sa ich cesty znova preťali a čo sa vlastne stalo?

Jedno mesto bolo pre nás oboch malé

Silvia sa hneď po strednej škole zamestnala v jednej reklamnej agentúre, aby nazbierala skúsenosti v brandži, o ktorú mala vždy záujem. Tu však pri jednej spolupráci stretla Nora, ktorý jej natoľko pomotal hlavu, že s ním udržiavala milostný pomer pomerne dlhý čas: „No čo vyzeralo na prvý pohľad idylicky, pochovalo všetky moje nádeje, keď som sa dozvedela, že je vlastne ženatý. V tej chvíli prestal pre mňa existovať a akokoľvek sa mi to pokúšal vysvetliť, nechcela som ho počúvať. No faktom ostalo, že sa mi dostal pod kožu tak veľmi, že som nakoniec musela zmeniť nielen prácu, ale sa aj odsťahovať, pretože jedno mesto bolo pre nás príliš malé,“ vysvetľuje na úvod naša známa Silvia, pre ktorú to bola nočná mora.

Mohlo by vás zaujímať: Stará láska nehrdzavie: Hoci som bola vydatá a mala dve deti, podľahla som mužovi, ktorý ma pred rokmi sklamal

Myslela som na neho aj po dvoch rokoch

Silvia sa nakoniec odsťahovala do hlavného mesta, kde chcela začať celkom nový život. Našla si tu veľmi dobre platenú prácu a časom sa rozhodla usadiť sa tu a vziať aj hypotéku na nový byt. Po asi dvoch rokoch sa začala schádzať s jedným mužom a hoci podľa jej slov nebola z neho unesená, mala v ňom oporu a páčilo sa jej, že nie je sama. No stále si udržovala akýsi odstup a hoci by to ani za svet nepriznala, ešte stále myslievala na Nora.  

Čítajte tiež: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Práca naše cesty opäť spojila

Keďže bola stále v spojení s bývalými kolegyňami, vedela aj o Norovom živote. Povedali jej, že sa rozviedol a momentálne je voľný, a že odchádza aj on z firmy. „No čo bude robiť, vraj netušia. Vraj sa nechce so svojimi plánmi pochváliť,“ pokračuje Silvia. V tomto čase sa Silvia rozhodla skúsiť šťastie v inej, novej reklamnej agentúre v hlavnom meste. Pohovor jej dohodol práve jej nový priateľ: „Vraj majiteľ tej reklamky je jeho spolužiakom z vysokej školy, pustil sa do vlastného biznisu a hľadá zamestnancov so skúsenosťami. Keď som vstúpila do miestnosti, kde sa mal nachádzať majiteľ agentúry, takmer som onemela. Mojím novým potenciálnym šéfom mal byť práve Noro. Z jeho pohľadu som vyčítala, že všetko vedel. Veď akoby nie, moje meno mu priateľ iste povedal, pričom ja som sa o to jeho nejako zvlášť nezaujímala. Keď som chcela odísť bez jediného slova, zamkol dvere a rozhodol sa, že ma nepustí, kým mi to všetko s jeho, dnes už bývalou, manželkou neobjasní,“ spomína na vývoj udalostí Silvia, ktorá sa napokon rozhodla, že si ho vypočuje.

Neprehliadnite: Bol šialene príťažlivý a ešte aj romantik: Mal avšak jednu chybu, kvôli ktorej sa po dokonalých mužoch už nepozerám

Porozprával mi netradičný príbeh, ale nakoniec som uverila

Norov príbeh bol vskutku netradičný. Jeho bývalá manželka bola jeho manželkou len naoko. Po vysokej škole sa rozhodli, že sa vezmú, pretože lásku nehľadali a ich rodiny sa poznali od ich detstva a ich svadbu plánovali. Tak usúdili, že sa vezmú a budú manželmi len papierovo, ale že si budú žiť svoje životy separátne. Až po rokoch pochopili, akú hlúposť urobili. „Vraj, keď stretol mňa a zistil, že začína ku mne niečo cítiť, chcel sa dať rozviesť. Dokonca v tom čase prišla sama jeho manželka s nápadom, aby s tou fraškou skončili, lebo aj ona sa vážne zamilovala a chce si vziať iného muža. Normálne bolo ťažké tomuto príbehu uveriť, ale vraj ak chcem, jeho bývalá mi všetko potvrdí. Potom došlo na slová, že na mňa nikdy neprestal myslieť, že stále ku mne veľa cíti, a že či nevidím, že v tom musí byť osud, že sme sa znova stretli,“ rozpráva Silvia, ktorá mu na to povedala len toľko, že si to musí celé nechať prejsť hlavou, pretože mu stále celkom neverí. Napokon však miesto v jeho firme prijala a svojmu priateľovi na rovinu povedala celý tento príbeh s jeho spolužiakom z výšky, z ktorého sa vykľul muž, na ktorého nemôže už dva roky prestať myslieť.

Hoci to ešte trvalo, napokon si k sebe Silvia a Noro našli cestu a ona mu dokázala znova veriť.

- Najčítanejšie -