Presunúť na hlavný obsah

Na služobnej ceste som spoznala jedného muža: Hoci som vydatá, mala som čo robiť, aby som odolala

Sex a vzťahy

Naša známa Martina bola šťastne vydatá za Mojmíra už dva roky. Napriek tomu, sa ocitla v situácii, kedy takmer podľahla šarmu iného muža. V poslednej chvíli však prevážil zdravý rozum oboch zainteresovaných.

S manželom boli už v štádiu komfortnej zóny, ktorú narušil iný muž 

Martina sa skutočne vydávala z lásky, bola o tom presvedčená. No ako v každom vzťahu, v ktorom ste už viac rokov, aj tu sa vyskytnú situácie, v ktorých vášeň ustupuje a namiesto nej sú zrazu vo vzťahu dvoch ľudí prítomné a dôležité aj iné veci, ako porozumenie aj bez slov, vzájomná pohoda, poznanie, že na sebe máte radi aj iné veci než len vzájomne strávené pekné chvíľky v posteli: „S Mojmírom sme už boli v štádiu, že sme boli vo svojej komfortnej zóne a bolo to fajn. Skutočný problém nastal na služobnej ceste, kde som strávila celý týždeň po boku zahraničného kolegu, ktorý vo mne akoby zapálil novú iskru. Nespoznávala som samu seba a nikdy by som nepovedala, že práve ja by som bola ochotná tak ľahko podľahnúť inému mužovi,“ vyznáva sa zo svojich vtedajších pocitov naša čitateľka Martina.

Mohlo by vás zaujímať: »Nevinné« opätovanie flirtu kolegovi viedlo až k tejto nepríjemnej situácii: Neverila by som, že sa mi niečo také stane

Pri ňom som sa cítila ako mladé zamilované dievča v očakávaní

Martinin český kolega, volajme ho Peter, od začiatku podľa jej slov nezaháľal, ale dával svojej zahraničnej kolegyni najavo, ako veľmi ho zaujala. Podľa jej slov sa to začalo nevinnými pohľadmi, pokračovalo zdanlivo nevinnými spoločnými obedmi, kde sa pýtal na jej súkromný život. „Peter bol o tri roky odo mňa mladší. No rozhodne nebol na prvý pohľad typ playboya, bol skutočne šarmantný, hovoril veci priamo, nebol dvojzmyselný, zdal sa byť taký úprimný, bezstarostný napriek povahe našej práce a na pohľad skutočne veľmi atraktívny. Som len žena a skutočne ma veľmi priťahoval. Hoci už mám pubertiacke časy rýchleho vzplanutia k mužovi dávno za sebou, v jeho každodennej prítomnosti som mala skutočne problém správať sa ako dospelá rozumná žena,“ opisuje Martina, ktorá dodáva, že sa cítila nesvoja, potili sa jej dlane, bola v rozpakoch, jednoducho ako  mladé dievča, ktorému sa zapaľujú lýtka a je v očakávaní. 

Čítajte tiež: Jediná noc s cudzincom mi pokazila celý život: Mala som krásnu rodinu, no potom sa všetko zmenilo

Jeho zmienka o mojom manželovi mi pomohla vytriezvieť

V posledný večer služobnej cesty sa samozrejme ako inak konala večera a po nej sa išlo zabaviť do najbližšieho podniku. Čo to sa aj popilo a boli to oni dvaja s Petrom, ktorý sa ostali baviť a rozprávali sa dlho do noci, len tak o živote, o túžbach, nesplnených snoch a zrazu sa jej Peter priznal, že vždy túžil po žene ako je ona. „Vraj aké šťastie má môj manžel... Bol odo mňa vzdialený len pár centimetrov a díval sa mi priamo do očí. Viete si tú situáciu predstaviť. Ja, neznámy, šarmantný, mladší muž, komplimenty, alkohol, erotikou nabitá noc, jednoducho bolo skutočne ťažké sa ovládnuť. No zmienka o mojom manželovi mi pomohla vytriezvieť. V tej chvíli skutočne zavážila a pripomenula mi, aké šťastie nemá len môj manžel, ale aj ja, že máme, čo máme. V momente som si spomenula, že presne takto som sa predsa kedysi pred rokmi cítila aj pri Mojmírovi. Zrazu sa mi nahrnuli do očí slzy a Peter bol natoľko ohľaduplný, že pochopil,“ opisuje zakončenie ich letmého flirtu Martina. 

Neprehliadnite: Dlhý čas som sa snažila zaujať jedného muža: Keď som už takmer nedúfala, stačilo mu ukázať, o čo by prišiel

Napokon bola vďačná sebe aj jemu za zdravý rozum

Napokon aj Peter skonštatoval, že stále platí, že je jeho ženou snov, ale že by nikdy nenaliehal a manželstvo rešpektuje. Vraj si chce na ňu zachovať peknú spomienku a praje jej nech je s manželom veľmi šťastná a pre seba dúfa, že raz nájde svoju spriaznenú ženskú dobu aj on. Takto sa rozlúčili a viac o ňom nepočula a bolo to tak dobre. Napokon bola Martina vďačná sebe aj jemu, že sa nenechali obalamutiť peknou chvíľkovou ilúziou a zachovali si zdravý rozum, lebo jej manžel je jej skutočné šťastie. Dokonca k nim onedlho pribudne malý človiečik a oni teraz prežívajú skutočne šťastné obdobie, ktoré ich ešte viac zblížilo. 

- Najčítanejšie -