Presunúť na hlavný obsah

Najhoršie rande zažijete s týmto mužom: Mala to byť jedna noc a touto vetou hlboko klesne aj ten najkrajší chlap

Partnerské vzťahy

Po dlhšom vzťahu ma pustil k vode a tak sme s kamarátkou vyrazili na dámsku jazdu. Prekvapilo ma, akým štýlom dnes muži balia ženy, mali by sa podľa mňa hanbiť.

Kaja bola vo vzťahu 5 rokov a tesne pred svadbou ju jej snúbenec poslal k vode. Jednoducho dostal strach z povinností a rodinného života a cúvol. Klasika. Nie je prvá, ani posledná, takéto správanie mužov sa opakuje už generáciami. Najlepším liekom, ako sa spamätať z rozchodu je jednoznačne poriadna dámska jazda, a tak sa aj stalo. To však netušila, že natrafí na ešte väčšieho hlupáka, ale teraz už jej vlastná skúsenosť.

Čítajte tiež: Svet je skutočne malý: Na dovolenke sme s mužom vyrazili na nudapláž, musela som mu zatajiť, koho som tam uvidela

Mal charizmu a myslela som si, že to je sen

Rozchod pred svadbou som prežívala veľmi ťažko a posledné, na čo som pomyslela bolo, aby som išla na párty. Ako to už býva zvykom, práve vtedy, keď sa vám vôbec nechce, to býva najlepšie a rovnako aj mňa vytiahla kamarátka medzi ľudí. 
Chodili sme z klubu do klubu a s každým drinkom som si užívala život. Cítila som sa slobodne a v ten moment aj šťastne, aj keď som vedela, že ráno sa už tak cítiť nebudem. Neriešila som. V tom sa okolo nás začala motať istá skupinka chlapíkov, medzi ktorými mi do oka padol jeden z nich. Nečakala som to a naše pohľady sa stretávali stále, mal v sebe niečo, po čom som už dlhý čas túžila. Cítila som sa, akoby sme sa poznali večne. Sama som z toho nechápala, mala som pocit, že karma funguje akosi rýchlo a priamo z neba mi pred nosom pristál muž môjho života. 

Pokračovalo to drinkami

Bola som ním očarená, najmä jeho správaním. Mal všetko, čo dnešní muži postrádajú. Neskutočnú charizmu, správanie džentlmena a obdiv, aký žene na mužoch chýba. Mal ku mne blízko a ja k nemu tiež. Zostalo to však pri drinkoch, na strávenie prvej noci bolo toho na mňa priskoro. Možno, ak by som sa do neho mierne nezamilovala, ale keďže som cítila, že ide o viac, vychutnávala som si ten moment. Čím uvoľnenejšia atmosféra bola, tým lepšie sa nám rozprávalo a zbližovalo nás to viac a viac. 
Vytratili sme sa potom len my dvaja a pozval ma ešte v ten večer na „rande“ do baru s výhľadom na celé mesto, kde sa to luxusom len hemžilo. Bol to nezabudnuteľný večer, pili sme najdrahšie šampanské a cítila som sa ako v americkom filme. Toľko som túžila, aby táto noc neskončila a keby som mohla, najradšej by som s ním hneď strávila noc. Chcela som ho však spoznávať postupne a vedela som, že aj on mňa, hoci sem-tam nejaké náznaky boli, ale takí už sú raz chlapi, nie?

Neprehliadnite: 3 najúžasnejšie manželky podľa znamenia horoskopu: Patríte medzi ne aj vy?

Ráno po tom vysvitlo, že je niekto úplne iný

Keď som sa na ďalší deň zobudila, čakala som, že budem mať od neho správu. Nestalo sa tak, no nechala som tomu čas. Chvíľkami som mala pocit, že to bol sen. Veď predsa len, mať krátko po rozchode šťastie na takéhoto chlapa... Akoby to bol šiesty zmysel, ktorý, my ženy, v sebe máme. 
V tom mi totiž blikla na mobile správa. Bola som plná vzrušenia a vedela som, že ho chcem. Namiesto toho ma v nej však čakala správa, o ktorej som si myslela, že si jeho kamaráti zo mňa robia srandu alebo dokonca on sám. Čítala som si ju niekoľkokrát. 

Bol v nej odfotený blok, ktorý za nás zaplatil predošlú noc a vyčíslená suma, ktorú mu mám poslať na účet, aby sme sa vyrovnali. Odmerane mi napísal, že som ho stála veľa na to, že k ničomu nedošlo. Vraj to sú bežné praktiky, ale môžem to prísť dnes večer napraviť.

Ilúzia, ktorú som o chlapoch mala sa týmto večerom zdvojnásobila a mám pocit, že normálni muži asi v tomto storočí už neexistujú. Všetko je pre nich biznis. Dokonca aj vzťah...

- Najčítanejšie -