Presunúť na hlavný obsah

V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí: Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu

Partnerské vzťahy

Dominikin manžel Alex bol od prvého momentu záhadný, ale to ju na ňom priťahovalo. V jednej veci robil však tajnosti aj v manželstve a to jej nedalo napokon spávať. Vďaka tretej, celkom cudzej osobe, sa dozvedela, čo je vo veci.

V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí

Dominika chodila s Alexom niečo vyše roka, keď ju požiadal o ruku. Pozornosťou a darčekmi ju zasypával od začiatku a žiadosť o ruku tiež prebehla vo veľkom štýle. Svadbu zorganizovali pomerne rýchlo a Dominiku ani nenapadlo, že v skutočnosti vie o svojom budúcom manželovi skutočne žalostne málo. Dokonca na ňu apelovala vlastná rodina, keď prišla s tým, že sa ide vydávať. Alexa videli dokopy asi tak dvakrát a jej otcovi sa nepáčila jeho odpoveď na otázku, čo vlastne robí, ako si zarába na taký prepychový život. „Vtedy sa priznám, že som nad tým nepremýšľala a radšej som otca zahriakla, nech mu dá pokoj. No v manželstve som si začala všímať viaceré veci a môj manžel sa stával pre mňa v otázke financií a nášho nie práve skromného životného štýlu veľkou záhadou,“ vysvetľuje Dominika. 

Mohlo by vás zaujímať: Dva týždne po svadbe som zistila, že môj muž žije dva paralelné životy: Ako by ste na toto zareagovali vy?

Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu okolo môjho manžela 

O Alexovej práci vedela Dominika len toľko, že má nejakú menšiu firmu, ktorá sa zaoberá predajom a kúpou počítačovej techniky a príslušenstva a ďalších vecí. V skutočnosti však neverila, že len z tohto by dokázali financovať nielen výplaty zamestnancov, rôzne náklady firmy, ale predovšetkým ich nákladný život. Boli to tri dovolenky v exotike ročne, na účet dostávala viac než len priemerný mesačný plat Slováka a dokonca padol aj návrh, že nemusí pracovať vôbec, ale na to nepristúpila. Postupne jej nešlo do hlavy, že jej manžel chodí viackrát do týždňa aj cez víkendy neskoro domov. „Dokonca sa stalo aj to, že párkrát neprišiel domov na noc vôbec a odôvodnil to tým, že mal veľa práce a prespal vo firme na gauči. Raz ma v kaviarni po práci oslovila jedna žena. Na prvý pohľad bola veľmi vyzývavá až vulgárna a vraj, aby som manželovi odkázala, že dnes si príde do baru pre to, čo jej dlží. Najskôr som jej povedala, že sa musela pomýliť, ale drzo mi odpovedala, že nemám ani potuchy, koho som si vzala. To ma vydesilo. Vraj môžem ísť s ňou, ak neverím a presvedčiť sa sama. Neviem, kde sa to vo mne vzalo, ale ja som s tou ženou fakt šla. Stretli sme sa večer na jednom mieste a odtiaľ šli spolu. Priznávam, bol to risk, ale musela som vedieť pravdu. Vedela som, že od Alexa by som sa jej nedočkala,“ pokračuje Dominika, ktorá naozaj nemala ani tušenie, čo čakať. 

Čítajte tiež: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Manžel mal prekvapivo aj druhý biznis, o ktorom som nevedela 

Už, keď sa ocitla Dominika pred budovou, vedela presne, čo môže vo vnútri očakávať. Hoci sa bála, musela sa ísť presvedčiť na vlastné oči. „Vo vnútri videla polonahé a nahé ženy tancovať okolo tyče a uslintaných chlapov, ako po nich hádžu peniaze. Dotyčná ma ťahala za ruku a ukázala na zadný roh, kde sedel môj pán manžel. Hoci nebol v dámskej spoločnosti, bolo mi z toho pohľadu zle. On uprostred tohto všetkého naokolo. Stretli sa nám pohľady a to hovorilo za všetko. Dotyčná sa len usmievala a potom povedala, že keby platil na čas, nemuselo sa stať toto a ukázala na mňa. Bola to jej pomsta, bolo to nechutné, ale mne to otvorilo oči a zrazu som pochopila, za čo som bola na tých luxusných dovolenkách, za čo mám ten snubný prsteň, ten celý prepych, v ktorom žijem. Bolo mi do plaču. Vybehla som odtiaľ s nechutným pocitom, že Alex prevádzkuje bordel a v duchu som si nadávala, že som to nezistila skôr. Nebyť tej ženy, asi by som sa to nikdy ani nedozvedela. Takže svojím spôsobom som jej bola vďačná,“ opisuje svoje vtedajšie pocity Dominika. 

Neprehliadnite: Môj partner má dve tváre: Ku mne je milý a pozorný, na verejnosti pred ostatnými ma však často takto ponižuje

Od jej zistenia ubehol už nejaký čas a od Alexa sa odsťahovala do svojho starého bytu. Stále sa na neho nedokáže ani pozrieť, hoci jej stále volá a ubezpečuje ju, že nikdy nič nemal ani s jednou z tých žien, ktoré zamestnáva, že je to len biznis a že miluje len ju. Nedokáže mu to uveriť a aj keby to tak bolo, nedokáže ani prekusnúť, že prevádzkuje takýto podnik.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe