Presunúť na hlavný obsah

Svet je skutočne malý: Na dovolenke sme s mužom vyrazili na nudapláž, musela som mu zatajiť, koho som tam uvidela

Partnerské vzťahy

S manželom sme si povedali, že táto dovolenka bude iná a vyskúšame nejaké dobrodružstvo. Na to, že to bude nudapláž, by som na začiatku ani nepomyslela.

Skúsili ste už niekedy nudapláž? My s manželom nie a nikdy by mi ani len nenapadlo tam ísť. Vekom a šialenými nápadmi však dospejete časom k tomu, že vyskúšať treba všetko. A tak to bolo aj u nás. Zhodli sme sa, že raz za život to skúsiť musíme. 

Váš tip: Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Vybrali sme si rezort, v blízkosti ktorého je nudapláž

Bol to spontánny nápad, o ktorom som si myslela, že kým prídeme na dovolenku, veľmi rýchlo z neho vzíde. S mojím mužom sme spolu päť rokov a povedali sme si, že odhodíme všetky zábrany a budeme si život užívať plnými dúškami. Ešte nikdy som pred toľkými ľuďmi nestála komplet nahá a on tiež nie. 

Keďže na nudapláži ste si všetci rovní, hneď po prvých minútach pocit hanby odíde. Zrazu sa cítite najslobodnejšie ako ste sa kedy cítili. Pri pohľade na ostatných si dokonca uvedomíte, že akékoľvek nedostatky, ktoré ohľadom svojho tela riešite, sú úplne zbytočné a malichernosti. To platí obzvlášť pre ženy, tie dobre vedia, čo tým myslím. Musím povedať, že na nudapláži som sa cítila atraktívnejšie ako ktorékoľvek moje rovesníčky. Zbaví vás to komplexov a dodá na sebavedomí. 
Keď sme išli k baru, nikto sa ani len nepozastavil nad tým, ako vyzeráme. Na jednej strane to bolo príjemné, na druhej strane, občas mal človek fakt pocit, že nikoho nezaujíma a „zvedavé“ pohľady ako zdravý náznak konkurencie, mi občas chýbali. Po pár drinkoch to bola aj celkom sranda a s manželom sme si to nesmierne užili. 

Keď som ho uvidela, zamrzol mi úsmev

Ani vo sne by mi však nenapadlo, že práve počas dovolenky a v ten moment, ako sa nachádzame na nudapláži uvidím muža, ktorého som spoznala asi týždeň pred dovolenkou. Bola som celkom nahá a čakala, kým príde môj muž z baru a prinesie nám drinky. 
Chvíľku sa tam zdržal a povedal, že spoznal celkom v pohode Slováka, ktorý tu je so ženou a pôsobili ako veľmi príjemný pár. Keď som sa otočila, zostala som ako obarená vodou. Nič som však nebola schopná povedať. 
Spomínaný muž totiž bol šéf spoločnosti, v ktorej som sa krátko pred dovolenkou uchádzala o miesto. Svojmu mužovi som však nič nepovedala a keďže sme s nimi prehodili len pár slov a išli si každý svojou cestou, nepokladala som za dôležité otvárať v súkromí túto tému.
Bolo mi jasné, že po tomto celom ten job určite nedostanem. Chvíľkami som dokonca premýšľala, či si ma dotyčný pán vedel zaradiť, možno ani netušil, že som to bola ja. Predsa len, videl ma nahú. 

Mohlo by vás zaujímať: Štyri najsexi znamenia, ktoré to s chlapmi vedia: Tieto ženy najviac priťahujú bohatých mužov

Po návrate z dovolenky to malo pokračovanie

Pár dní po dovolenke som mala telefonát od asistentky, že som prešla pohovormi a job som získala. Nevedela som, či sa mám tešiť alebo rovno dať výpoveď ešte skôr ako stihnem nastúpiť. Bola to však pozícia a plat, ktorý sa jednoducho neodmieta. 
Zostalo to však tajomstvom a môj muž dodnes o ničom netuší. Nechcela som riskovať napätie vo vzťahu. Obhajovať sa, že vás niekto neprijal len kvôli tomu, že vás videl nahú, nie je práve najpríjemnejšie. 
Paradoxne mám však so šéfom korektný vzťah na rozdiel od kolegov a kolegýň. To, že sme si boli „rovní“ na nudapláži a spoznali sa až neskôr, nám otvorilo dôveru oveľa rýchlejšie a vzhľadom na pracovné nasadenie to vlastne bolo veľkou výhodou. A ponaučenie? Nikdy neviete, na ktorých miestach koho stretnete a ako vám to ovplyvní život... 

Povedali by ste o tom svojmu mužovi alebo by ste to zatajili?

spolu hlasovalo 440 ľudí

- Najčítanejšie -